O firmie

Firma Elmark-Wynajem powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wynajmem namiotów i hal namiotowych. Na polskim rynku działa od 1989 roku, stopniowo poszerzając ofertę także dla krajów ościennych.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, obecnie Elmark-Wynajem może poszczycić się nie tylko szerokim asortymentem namiotów i hal, ale także profesjonalną obsługą od dostawy po montaż hali.

Szeroki asortyment

Zaletą usług firmy Elmark-Wynajem jest szeroki asortyment, który spełni oczekiwania tak klientów biznesowych, jak i prywatnych. Dla ułatwienia powstał konfigurator online, który pozwala zamówić w pełni spersonalizowaną halę namiotową.

Szeroki asortyment
Na każdą kieszeń

Na każdą kieszeń

Dzięki korzystnej ofercie cenowej grono klientów Elmark-Wynajem obejmuje także osoby prywatne i niewielkie instytucje. Hale to ekonomiczne rozwiązanie podczas rodzinnych plenerowych imprez, takich jak wesela, komunie czy bankiety.

Dopasowany do okazji

Każdy namiot można dowolnie konfigurować zarówno pod względem wielkości, jak i kolorystyki poszycia, dostosowując go do okazji. Dodatkową zaletą jest dostępność wyposażenia dodatkowego, takiego jak podłogi, meble czy drzwi przesuwne.

Dopasowany do okazji
Więcej niż wynajem

Więcej niż wynajem

Elmark-Wynajem świadczy swoje usługi kompleksowo. Już na etapie wyboru hali namiotowej służy wsparciem profesjonalnych doradców. Firma realizuje także dowóz zamówionych hal codziennie 24h/dobę oraz profesjonalny montaż.

Bezpieczeństwo i jakość

Wynajmowane namioty są zawsze starannie przygotowywane oraz myte. Dzięki stałemu nadzorowi zespołu Elmark-Wynajem do klientów trafiają tylko hale namiotowe i namioty w nienaruszonym stanie, bezpieczne w użytkowaniu.

Bezpieczeństwo i jakość

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.