Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Zabrze

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Ceniona przez przedsiębiorców firma Protan-Elmark już od ponad 20 lat zajmuje się wynajmem hal i namiotów w wielu miastach Polski, w tym również w Zabrzu. Najwyższa jakość materiałów użytych do produkcji hal namiotowych jest niezawodną gwarancją bezpieczeństwa, a także trwałości przechowywanych w nich produktów. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie wynajmu oraz montażu hal, w tym hal targowych, namiotów weselnych, czy hal pod ujeżdżalnie. Oferujemy rozsądny cennik, dzięki czemu z usług naszej wypożyczalni namiotów mogą skorzystać zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa.

 

Hale imprezowe

Firma Elmark-Wynajem wspomaga organizację dużych imprez masowych oraz mniejszych uroczystości na terenie Zabrza i innych miast Polski. Solidna konstrukcja oraz wysoka jakość produktu gwarantują pełne bezpieczeństwo osobom, które w nich przebywają.

 

Hale targowe

Dzięki halom targowym możliwe jest zorganizowanie targów plenerowych na dowolnej nawierzchni. Najlepsza jakość materiałów jest gwarancją bezpieczeństwa gości i prezentowanych produktów, a także ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

 

Hale magazynowe

Uniwersalne hale magazynowe dopasowane są do wymagań i potrzeb Klienta, dzięki czemu zarówno małe, jak i duże firmy mogą skorzystać z oferty wynajmu hal w przystępnych cenach. Wysoka jakość materiałów gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych produktów.

 

Namioty

Namioty są niezbędne podczas organizowania regionalnych festynów, targów, czy imprez plenerowych. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi, w prosty sposób można zapewnić zadaszenie i ochronę przed deszczem. Gwarantujemy wysoką jakość namiotów i rozsądny cennik.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Wielbicielom konnej jazdy i właścicielom ośrodków jeździeckich w Zabrzu polecamy skorzystanie z naszej oferty hal pod ujeżdżalnie. Solidna konstrukcja oraz wysoka funkcjonalność gwarantują bezpieczeństwo zarówno użytkownikom, jak i zwierzętom.

 

Namioty weselne

Zorganizowanie wesela na świeżym powietrzu, z dużą przestrzenią dla gości i możliwością oryginalnej aranżacji, jest możliwe dzięki zdecydowaniu się na wynajem estetycznego namiotu weselnego. Pewna konstrukcja gwarantuje nowożeńcom i gościom pełne bezpieczeństwo.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.