Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
wynajem, wypożyczalnia

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Znaleźliśmy sposób na szybkie i skuteczne utworzenie magazynów i warsztatów dla firm. Zaoferowaliśmy również proste rozwiązanie na niezapomniane przyjęcia oraz wesela, czyli namioty. Wynajem hal namiotowych to odpowiedź na wszystkie problemy naszych klientów: nie potrzeba pozwoleń na budowę, hale i namioty montowane są szybko oraz sprawnie, można przenosić się w dowolne miejsce oraz kompleksowo zabezpieczyć wnętrze przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Nasi klienci niejednokrotnie są zaskoczeni tym, jak wiele zastosowań ma nasz namiot. Wypożyczalnia działa na terenie całej Polski.

Dzięki naszym halom stworzysz dużą przestrzeń, chronioną przez solidną konstrukcję oraz zadaszenie z wytrzymałego materiału PCV, któremu nie straszne opady deszczu czy śniegu. Nasi fachowcy profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia, oferując wsparcie w każdym etapie jego realizacji.

Najczęściej wyszukiwano nas na słowa:

atrakcyjna cena + wysoka jakość = 100% satysfakcji

Hale imprezowe

Hale i namioty imprezowe wynajem

Idealna sala bankietowa jest wolna w każdym terminie, zlokalizowana w dogodnym dla Ciebie miejscu i mieści nawet kilkuset gości. Namiot imprezowy to nieograniczone możliwości i gwarancja udanego wesela czy bankietu w korzystnej cenie.

Hale i namioty targowe wynajem

Organizacja targów nie wymaga ograniczania się do popularnych ośrodków targowych. Dzięki wygodnym i trwałym halom targowym możesz zorganizować swoje przedsięwzięcie tam, gdzie przyciągnie największą ilość odwiedzających i wystawców.

Hale targowe
Hale magazynowe

Hale i namioty magazynowe wynajem

Szybki i wygodny sposób na zorganizowanie bezpiecznego zadaszenia dla Twojego towaru lub sprzętu to wynajęcie hali magazynowych. Możesz dostosować do swoich potrzeb rozmiar namiotu, czas i miejsce wynajmu, a także jego wyposażenie.

Namioty wynajem

Alternatywą dla dużych hal są małe, stylowe namioty, które doskonale sprawdzą się w każdej roli. To korzystna oferta na potrzeby niewielkich stoisk. Oferta obejmuje tzw. namioty tureckie i kalifornijskie w różnych rozmiarach.

Namioty
Hale pod ujeżdzalnie

Hale i namioty pod ujeżdzalnie

Hale pod ujeżdżalnie to niedrogi sposób na zapewnienie zwierzętom oraz ich opiekunom bezpiecznego miejsca do jazdy. Hale mogą być rozstawiane całorocznie i sezonowo w dowolnym miejscu, dzięki wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.

Hale i namioty weselne wynajem

Spełnij swoje marzenie o ślubie w plenerze niezależnie od pogody. Solidne i eleganckie namioty pomieszczą dowolną liczbę gości. Specjalna oferta obejmuje także ślubne dekoracje, oświetlenie oraz meble. Realizacja zamówienia nawet w 24h.

Namioty weselne

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.