Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – jaką ofertę wybrać?

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – jaką ofertę wybrać?

Dodane przez Opublikowano 13/07/2015 10:50am

Mobilne, niewymagające dużych nakładów finansowych namioty? Wynajem to doskonały sposób, żeby szybko zyskać dodatkową powierzchnię na prowadzenie swojej działalności. W wynajmowanym namiocie można w dowolnym czasie zorganizować przyjęcie lub bankiet. Udostępniane przez Elmark Wynajem namioty mają zróżnicowane wymiary, co pozwala dobrać obiekt odpowiedni do swoich potrzeb.

Namioty – wynajem i profesjonalna obsługa

Wypożyczając namiot, nie musisz zobowiązywać się do długotrwałych opłat. Oferujemy wynajem krótkoterminowy na korzystnych warunkach. Zaletą naszej wypożyczalni namiotów jest pełna i profesjonalna obsługa. Zapewniamy transport, montaż i demontaż namiotu – niezależnie od okresu wynajmu

Podobny charakter ma wynajem długoterminowy. Dostarczane przez nas namioty to obiekty całoroczne, które z powodzeniem można wykorzystać jako dodatkową powierzchnię magazynową. Jeśli Twoja firma często uczestniczy w targach czy konferencjach, wynajem namiotu handlowego na dłużej to bardzo dobre rozwiązanie. Lekkie, stabilne konstrukcje namiotów targowych pozwalają na wielokrotny montaż i demontaż – bez szkody dla konstrukcji namiotu.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.