Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Włocławek

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Wypożyczalnia namiotów i hal namiotowych Elmark-Wynajem to profesjonalna firma z 20-letnim doświadczeniem w branży, która swoje usługi świadczy we Włocławku oraz w innych miastach na terenie całego kraju. Uniwersalność hal umożliwia ich różnorakie zastosowanie: jako przestrzeni targowej, magazynowej czy miejsca na koncerty. Bogata oferta namiotów i hal umożliwia dostosowanie wielkości obiektu do indywidualnych potrzeb zarówno firm, jak i prywatnych użytkowników. Zapewniamy dodatkowe doposażenie w postaci ogrzewania, oświetlenia, mebli i wielu innych. Gwarantujemy kompleksową usługę na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie - zapewniamy szybki montaż oraz fachowe doradztwo.

 

Hale imprezowe

Oferujemy wynajem hal imprezowych we Włocławku z pełnym doposażeniem: podwyższaną sceną, nagłośnieniem, oświetleniem oraz umeblowaniem. Bogata oferta gwarantuje dostosowanie obiektu do charakteru organizowanego wydarzenia.
 

Hale targowe

Stabilna konstrukcja, trwałe poszycie oraz możliwość dodatkowego ogrzewania umożliwia korzystanie z hal targowych przez cały rok, gwarantując komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy doposażenie w postaci podłóg, specjalnych podjazdów oraz mebli.
 

Hale magazynowe

Uniwersalność obiektów umożliwia ich wykorzystanie również jako całorocznych hal magazynowych. Dodatkowa ochrona w postaci ścian z blachy zabezpieczy magazynowane produkty przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
 

Namioty

Przestronne namioty w wariancie tureckim lub kalifornijskim zapewnią ochronę przed deszczem czy wiatrem podczas imprez plenerowych. Oferujemy dodatkowe doposażenie w postaci podłóg, oświetlenia czy mebli.
 

Hale pod ujeżdżalnie

Stabilna konstrukcja oraz odporność poszycia na warunki atmosferyczne umożliwia wykorzystanie obiektów jako hal pod ujeżdżalnie. Gwarantujemy szybki i profesjonalny montaż bez względu na rodzaj podłoża i lokalizację.
 

Namioty weselne

Namioty weselne umożliwiają zorganizowanie przyjęcia w plenerze bez względu na pogodę. Gwarantujemy możliwość dopasowania wielkości obiektu do indywidualnych potrzeb oraz fachowe doradztwo w zakresie jego doposażenia - oświetlenia, nagłośnienia czy mebli.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.