Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Wałbrzych

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Wynajem hal namiotowych i namiotów oferowanych przez Elmark-Wynajem to gwarancja szybkiego montażu na terenie całego kraju, m.in. w Wałbrzychu. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania hal pod względem wielkości czy wyposażenia do indywidualnych potrzeb każdego klienta - zarówno biznesowego, jak i osoby prywatnej. Wysoka jakość materiałów umożliwia korzystanie z obiektów przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni namiotów, gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny.

 

 

Hale imprezowe

W asortymencie naszej wypożyczalni namiotów znajdują się obiekty różnej wielkości i stylu, dzięki czemu z łatwością dopasujesz obiekt do charakteru imprezy czy przyjęcia. Hale imprezowe montujemy na każdym rodzaju podłoża 24/7.

 

Hale targowe

Uniwersalność hal targowych umożliwia ich dopasowanie do charakteru wydarzenia. Oferujemy także opcjonalne wyposażenie w postaci specjalnych podjazdów, podłóg, mebli, dodatkowych ścian czy ogrzewania.

 

Hale magazynowe

Trwała i stabilna konstrukcja hal magazynowych pozwala na ich całoroczne użytkowanie. Zapewniamy szybki montaż niezależnie od rodzaju podłoża czy pogody. Działamy na terenie całego kraju, m.in. w Wałbrzychu.

 

Namioty

Wynajem przestronnego namiotu umożliwi zorganizowanie imprezy plenerowej, firmowej czy prywatnej, niezależnie od pogody. Oferujemy wariant turecki lub kalifornijski oraz dodatkowe doposażenie w postaci podłóg, oświetlenia, nagłośnienia czy mebli.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Wytrzymała metalowa konstrukcja oraz trwałe poszycie hal pod ujeżdżalnie zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania przez cały rok. Gwarantujemy szybki i profesjonalny montaż niezależnie od rodzaju podłoża.

 

Namioty weselne

Namioty weselne oferowane przez wypożyczalnię Elmark-Wynajem to obiekty, które doskonale sprawdzą się podczas małych i dużych przyjęć plenerowych. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie opcjonalnego wyposażenia.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.