Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Sosnowiec

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Elmark-Wynajem od lat zajmuje się wynajmowaniem hal oraz namiotów w wielu miastach Polski, w tym również w Sosnowcu. Nasza firma działa kompleksowo, dlatego też zapewniamy dowóz oraz montaż oferowanych przez nas produktów. Uniwersalność hal namiotowych i namiotów sprawia, że swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Proponujemy oferty w konkurencyjnych cenach, a także umożliwiamy dokonanie konfiguracji hali według własnych potrzeb i preferencji. Hale swoje zastosowanie znajdą jako namioty weselne, całoroczne magazyny, czy miejsce na cyklicznie organizowane imprezy.

 

Hale imprezowe

Hale namiotowe to ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się przy organizowaniu każdej imprezy plenerowej, bez względu na to, czy będzie to skromna komunia, huczne wesele czy duży bankiet firmowy. Umożliwiamy dokonanie własnej konfiguracji koloru i poszycia hali.

 

Hale targowe

Solidna i trwała konstrukcja, a także łatwość montażu i mobilność są ogromnymi atutami hal targowych. Dodatkowo, możliwość skonfigurowania rozmiaru, modelu, rodzaju poszycia i koloru sprawią, że hale będą pasować do każdego rodzaju targów.

 

Hale magazynowe

Szybkość wynajmu oraz prostota montażu działa na korzyść hal magazynowych, które sprawdzą się zarówno jako całoroczne magazyny czy jako magazyny w działalności sezonowej. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne, hale gwarantuje bezpieczeństwo produktów.

 

Namioty

Możliwość dowolnej konfiguracji koloru i poszycia sprawi, że namioty idealnie wpasują się w charakter każdego rodzaju uroczystości. Stylowe, funkcjonalne i ekonomiczne namioty doskonale uzupełnią regionalne targi czy wesele w plenerze.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Bezpieczeństwo koni jak i jeźdźców gwarantuje solidna konstrukcja hal pod ujeżdżalnie, które mogą być dodatkową przestrzenią do wykorzystania w ośrodku jeździeckim, halą letniej szkółki jeździeckiej czy miejscem organizowania pokazów koni.

 

Namioty weselne

Marzy Ci się wesele pod gwiazdami i w blasku księżyca? Wytrzymałe i mobilne namioty weselne zapewnią ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i zagwarantują gościom oraz parze młodej spokojne miejsce na uroczystość w wyjątkowym stylu.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.