Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Sopot

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Wypożyczalnia Elmark-Wynajem gwarantuje profesjonalny montaż hal namiotowych na terenie całej Polski, również w Sopocie, bez względu na porę roku. Bogata oferta wypożyczalni namiotów oraz hal umożliwia wynajem obiektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy pełne doposażenie w postaci oświetlenia, nagłośnienia, ogrzewania, klimatyzacji oraz mebli. Doradztwo naszych specjalistów ułatwi wybór obiektu dostosowanego do okazji oraz potrzeb zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju i wielkości hal - zachęcamy do skorzystania z konfiguratora.

 

Hale imprezowe

Gwarantujemy profesjonalny montaż hal imprezowych na dowolnym podłożu niezależnie od pory roku. Stabilna konstrukcja oraz trwałe poszycie chronią przed warunkami atmosferycznymi, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo.b
 

Hale targowe

Możliwość spersonalizowania hali targowej pod względem wielkości czy rodzaju poszycia zapewnia jej dostosowanie do rodzaju eventu. Oferujemy dodatkowe doposażenie w postaci ogrzewania, podjazdów czy mebli oraz profesjonalny montaż na terenie całej Polski, również w Sopocie.
 

Hale magazynowe

Oferujemy wynajem hal magazynowych różnej wielkości. Trwała konstrukcja oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci ścian wykonanych z blachy trapezowej umożliwia przechowywanie produktów, również żywnościowych, przez cały rok. Oferujemy profesjonalny montaż niezależnie od lokalizacji.
 

Namioty

Namioty i hale oferowane przez wypożyczalnię Elmark-Wynajem to obiekty całoroczne. Możliwość spersonalizowania pod względem wielkości i rodzaju poszycia sprawia, że to doskonały wybór na każdą imprezę plenerową, zarówno firmową, jak i prywatną.
 

Hale pod ujeżdżalnie

Hale ze wzmocnioną konstrukcją zapewnią bezpieczeństwo oraz umożliwią prowadzenie zajęć szkółek jeździeckich czy zawodów bez względu na porę roku. Gwarantujemy profesjonalny montaż na terenie całego kraju.
 

Namioty weselne

Elmark-Wynajem w swojej ofercie posiada m.in. namioty weselne, które doskonale sprawdzą się podczas przyjęcia na świeżym powietrzu. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz doposażenie w postaci podłóg, w tym i tarasów, oświetlenia, nagłośnienia oraz mebli.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.