Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Rzeszów

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Firma Elmark-Wynajem jest profesjonalną wypożyczalnią namiotów i hal namiotowych, która działa w całej Polsce, również w Rzeszowie. Ponad 20-letnie doświadczenie we wspomaganiu organizacji wydarzeń i dostarczaniu hal, a także materiały najwyższej jakości są gwarancją bezpieczeństwa użytkowników. Oferujemy wynajem hal namiotowych, które rozmiarem, stylem, kolorem oraz rodzajem poszycia można dopasować do okazji. Działamy kompleksowo - zapewniamy pełen montaż i serwis hal namiotowych, a także oferujemy dodatkowe wyposażenie w postaci parkietu czy oświetlenia. Przedstawiamy konkurencyjne ceny dopasowane do możliwości zarówno małych jak i dużych firm.

 

Hale imprezowe

Oferujemy hale imprezowe, które doskonale nadają się, aby urządzić w nich wystawny bankiet czy pokaz mody, a może festyn na świeżym powietrzu. Przyjęcie pod gołym niebem z pewnością przyciągnie do siebie gości i stanie się niezapomnianą atrakcją.

 

Hale targowe

Dzięki możliwości instalacji hal targowych w dowolnym miejscu, pokazy w plenerze lub tematyczne targi mogą być organizowane w wyjątkowej lokalizacji. Najwyższej jakości materiały użyte do konstrukcji hal targowych są gwarancją bezpieczeństwa.

 

Hale magazynowe

Oferujemy wynajem hal magazynowych przedsiębiorcom z całej Polski, w tym z Rzeszowa. Jest to funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie, której wysokiej jakości konstrukcja zapewnia, że produkty i urządzenia przechowywane w halach nie zniszczą się.

 

Namioty

Funkcjonalne i stylowe namioty ochronią stoiska podczas regionalnego festynu, jak i dostarczą zadaszenia podczas targów. Uniwersalność namiotów oraz konkurencyjny cennik gwarantuje dostępność namiotów dla firm o zróżnicowanych potrzebach.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Pewna konstrukcja hal namiotowych oferowanych przez firmę Elmark-Wynajem gwarantuje bezpieczeństwo zwierząt oraz użytkowników przebywających w hali. Dzięki mobilności i prostemu montażowi hale pod ujeżdżalnie mogą być stosowane zarówno sezonowo i całorocznie.

 

Namioty weselne

Wspomagamy organizację wesel na świeżym powietrzu w Rzeszowie, udostępniając naszym klientom stylowe namioty weselne. Umożliwiamy również skorzystanie z naszej specjalnej oferty weselnej, która obejmuje ozdobienie sali tkaninami czy dodatkowym oświetleniem.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.