Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Rybnik

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Elmark-Wynajem od ponad 20 lat zajmuje się wypożyczaniem namiotów i hal namiotowych małym i dużym przedsiębiorcom na terenie całej Polski, w tym również w Rybniku. Kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu hal namiotowych realizowane są przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Oferujemy możliwość dopasowania rozmiaru, rodzaju poszycia, a także koloru hal do okazji. W zależności, czy interesuje Państwa wyłącznie zapewnienie zadaszenia lub zorganizowanie przestrzeni magazynowej, zachęcamy do skorzystania z oferty wypożyczalni hal namiotowych Elmark-Wynajem.

 

Hale imprezowe

Zorganizuj przyjęcie pod gołym niebem w Rybniku i skorzystaj z wypożyczalni namiotów i hal namiotowych firmy Elmark-Wynajem. Szybki montaż umożliwia postawienie hali imprezowej o bezpiecznej konstrukcji w krótkim czasie oraz w dowolnym miejscu.

 

Hale targowe

Targi organizowane w halach targowych mogą odbywać się przez cały rok niezależnie od pogody. Solidna konstrukcja gwarantuje wystawcom bezpieczeństwo, natomiast duża przestrzeń zapewnia im niezbędną swobodę i możliwość ustawienia większych stoisk.

 

Hale magazynowe

Firma Elmark-Wynajem oferuje wynajem hali, która sprawdzi się zarówno jako całoroczny magazyn lub jako dodatkowe pomieszczenie do sezonowego przechowywania asortymentu. Umożliwiamy dopasowanie wielkości hali do potrzeb małych i dużych przedsiębiorstw.

 

Namioty

Funkcjonalne i stylowe namioty o uniwersalnym charakterze sprawdzą się jako zadaszenie podczas regionalnych festynów, targów i pokazów organizowanych w plenerze. Ich solidna konstrukcja z wysokiej jakości materiałów ochroni przed deszczem i zapewni bezpieczeństwo.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Pokazy koni, zawody, imprezy jeździeckie w Rybniku, a także prowadzenie zajęć może odbywać się w halach pod ujeżdżalnie wynajmowanych przez firmę Elmark-Wynajem, która gwarantuje bezpieczeństwo, solidną konstrukcję oraz użycie wysokiej jakości materiałów.

 

Namioty weselne

Wymarzone wesele w ciepłym świetle lampionów i blasku księżyca, a także w bliskości natury, dzięki możliwości wynajęcia namiotu weselnego, może być na wyciągnięcie ręki. Eleganckie wystrój w postaci tkanin i innych dodatków stworzy odpowiedni klimat wesela.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.