Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Ruda Śląska

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Ponad 20-letnie doświadczenie firmy Elmark-Wynajem w wynajmie namiotów i hal namiotowych przedsiębiorcom z Rudy Śląskiej oraz z innych miast Polski, jest gwarancją produktów najwyższej jakości. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie dostarczania, montażu, a także serwisu namiotów. Eleganckie uroczystości, wystawne firmowe bankiety, klimatyczne wesela, czy inne uroczystości w plenerze, dzięki skorzystaniu z oferty wypożyczalni Elmark-Wynajem, mogą odbywać się w wyjątkowej lokalizacji. Hale namiotowe dopasowane do okazji stylem, rozmiarem, rodzajem poszycia, kolorem, a także pełnioną funkcją, spełnią wymagania małych, jak i dużych przedsiębiorców.

 

Hale imprezowe

Stylowe namioty dodatkowo wyposażone w oświetlenie, podwieszany sufit i parkiet idealnie wpasują się w charakter organizowanej uroczystości. Komunia, czy firmowy bankiet mogą odbyć się w plenerze i jednocześnie zachwycać gości elegancją.

 

Hale targowe

Uniwersalne hale targowe, które można dopasować rozmiarem, modelem oraz rodzajem i kolorem poszycia do charakteru targów, są bezpiecznym rozwiązaniem dla małych i dużych przedsiębiorstw. Solidna i trwała konstrukcja jest gwarantem bezpieczeństwa wystawców i klientów.

 

Hale magazynowe

Szybkie i proste w montażu hale magazynowe są dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które zajmują się działalnością sezonową. Solidna konstrukcja hal jest gwarancją zabezpieczenia przechowywanego asortymentu przed działaniem niekorzystnej pogody.

 

Namioty

Wynajem estetycznych namiotów w korzystnej cenie jest doskonałym rozwiązaniem, które sprawdzi się podczas organizowania targów, festynów oraz innych imprez plenerowych. Dzięki szybkiemu montażowi, w łatwy sposób można zapewnić zadaszenie swojego stoiska.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Poszerzenie przestrzeni profesjonalnej szkoły jeździeckiej lub stadniny koni w Rudzie Śląskiej jest możliwe dzięki skorzystaniu z oferty wynajmu hal pod ujeżdżalnie firmy Elmark-Wynajem. Stalowa konstrukcja gwarantuje całoroczne bezpieczeństwo.

 

Namioty weselne

Zorganizowanie wesela w plenerze jest prostsze niż się wydaje. Estetycznie wykonany namiot weselny o solidnej konstrukcji gwarantuje bezpieczeństwo weselników niezależnie od warunków pogodowych. Młodym parom z Rudy Śląskiej oferujemy również dodatkowe udogodnienia.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.