Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Poznań

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Proponujemy krótko- i długoterminowy wynajem hal namiotowych w Poznaniu i okolicach. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z pomocy naszych doradców podczas wyboru hali. Prowadzimy wynajem hal magazynowych, targowych i weselnych. Mamy także wypożyczalnię namiotów na imprezy okolicznościowe. Wynajem hali namiotowej polecamy osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Zlecenia na montaż hal przyjmujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Cena za wynajem hal zależy od ich wielkości, typu i wyposażenia. Stałym klientom oferujemy korzystne rabaty.

 

Hale imprezowe

W hali namiotowej można zorganizować przyjęcie komunijne, bankiet lub uroczystość rodzinną. Na czas trwania imprezy plenerowej można wynająć meble, zamontować podwieszany sufit albo oświetlenie. Wszystko w korzystnej cenie.

 

Hale targowe

Organizując targi lub wystawę w plenerze, warto wynająć hale namiotowe. Dodatkowo mogą zostać wyposażone w podłogę, podesty, oświetlenie, a nawet ogrzewanie. Dzięki temu targi mogą odbywać się o każdej porze roku, niezależnie od pogody.

 

Hale magazynowe

Prowadząc sezonową działalność gospodarczą, produkty można składować w hali namiotowej, a przy okazji nie ponosić kosztów całorocznego wynajmu. Hale mogą być wyposażone w podłogi, bramy przesuwne oraz wzmocnienie ścian blachą trapezową.

 

Namioty

Firmowy namiot umożliwi prezentację oferty na pokazie albo festynie miejskim. Do wyboru są namioty w stylu tureckim i kalifornijskim. Na życzenie Klienta są dodatkowo wyposażane. Dzięki wytrzymałej konstrukcji mogą być montowane na każdym podłożu.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Hale z PCV ze wzmocnioną konstrukcją pozwolą na prowadzenie nauki jazdy konnej oraz zawodów jeździeckich niezależnie od pogody. Okna z transparentnej folii zapewnią odpowiednią ilość światła dziennego, a szerokie wejścia - prawidłową wentylację.

 

Namioty weselne

Wesele w plenerze to okazja do wypożyczenia namiotu weselnego. Cena wynajmu jest niższa od kosztów organizacji przyjęcia w restauracji. Namiot na wesele zostanie oświetlony, udekorowany i wyposażony zgodnie z życzeniem Pary Młodej.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.