Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Płock

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Firma Elmark-Wynajem swoją ofertę wynajmu i sprzedaży hal namiotowych kieruje do małych i dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych z Płocka oraz z innych miast Polski. Łączymy trwałość materiałów oraz solidną konstrukcję hal namiotowych z kompleksowością świadczonych usług, dzięki czemu nasi klienci mają pewność najwyższej jakości współpracy. Umożliwiamy dobór rodzaju poszycia, koloru, wysokości i wielkości hali do indywidualnych potrzeb klienta. Pomagamy w dopasowaniu hali, a następnie w jej dostarczeniu, montażu i serwisowaniu.

 

Hale imprezowe

Namiot jest idealnym miejscem na zorganizowanie komunii, przyjęcia urodzinowego, biesiady, koncertu, czy imprezy na większą skalę. Dzięki możliwości dopasowania hali do indywidualnych potrzeb klientów, hale imprezowe znajdą swoje zastosowanie podczas wielu uroczystości.

 

Hale targowe

Dzięki wysokiej jakości halom targowym, targi mogą być organizowane przez cały rok i niezależnie od warunków pogodowych. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo gości, wystawców, jak i prezentowanych produktów oraz ochronę przed wiatrem i deszczem.

 

Hale magazynowe

Dodatkowe wyposażenie w postaci ogrzewania, podłóg i oświetlenia umożliwia przechowywanie różnego rodzaju produktów w halach magazynowych, w tym również żywności. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki montaż, niezależnie od pogody.

 

Namioty

Namioty od firmy Elmark-Wynajem są gwarancją ochrony stoisk podczas targów, regionalnych pokazów w plenerze, festynów i biesiad. Wykonane są z lekkich i trwałych materiałów, a ich montaż odbywa się w prosty i szybki sposób.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Stalowa konstrukcja hal pod ujeżdżalnie gwarantuje bezpieczeństwo koniom i jeźdźcom przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Jest to dobre rozwiązanie m.in. dla szkół jeździeckich, które szukają dodatkowej przestrzeni na ćwiczenia.

 

Namioty weselne

Nowożeńców z Płocka i okolic zachęcamy do zorganizowania wesela w plenerze. Namiot weselny sprawdzi się w każdych warunkach i może być postawiony w dowolnej lokalizacji. Konstrukcja estetycznie wykonanego namiotu jest lekka i zarazem solidna.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.