Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Piła

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Firma Elmark-Wynajem to profesjonaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujący usługi wynajmu hal namiotowych i namiotów na terenie wielu polskich miast, w tym również Piły. Atrakcyjne ceny, najwyższa jakość usług oraz użytych materiałów to gwarancja zadowolenia klientów. Duża różnorodność pozwala na dopasowanie poszycia wielkością i kolorem do charakteru każdej imprezy. Firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu wynajmu i montażu hal, w tym hal targowych, magazynowych czy namiotów weselnych.

 

Hale imprezowe

Firmowy bankiet, ślub, komunia, impreza okolicznościowa? Skrojony na miarę namiot z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Różny styl oraz wielkości to gwarancja dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Hale targowe

Solidna konstrukcja, wysoka jakość użytych materiałów oraz dopasowana do indywidualnych potrzeb wielkość hali to gwarancja bezpieczeństwa bez względu na warunki pogodowe. Oferujemy możliwość dodatkowego wyposażenia w meble oraz ogrzewanie.

 

Hale magazynowe

Hale magazynowe świetnie sprawdzą się niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Solidne materiały to gwarancja ochrony przed deszczem i wiatrem, a dodatkowe ogrzewanie zapewni optymalne warunki przechowywania produktów, również żywnościowych.

 

Namioty

Namiot świetnie sprawdzi się podczas imprez plenerowych, to gwarancja ochrony podczas festynów, koncertów czy targów. Ich lekka i solidna konstrukcja pozwala na montaż na właściwie każdym podłożu.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Hale pod ujeżdżalnie Elmark-Wynajem to gwarancja bezpieczeństwa przez cały rok. Solidna, stalowa konstrukcja sprawdzi się również przy niesprzyjających warunkach pogodowych. To dobre rozwiązanie m.in. dla prowadzących ćwiczenia szkół jeździeckich.

 

Namioty weselne

Wynajem namiotu weselnego umożliwia organizację wesela w dowolnym miejscu. Wyposażenie w dodatkowy parkiet, oświetlenie oraz ogrzewanie zapewni komfort gościom nawet w chłodniejsze dni, a ślubne dekoracje nadadzą niepowtarzalnego charakteru.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.