Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Olsztyn

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Olsztyna oferujemy wynajem hal i namiotów na wymiar w atrakcyjnych cenach. Oferta naszej wypożyczalni jest kompleksowa. Klientom zapewniamy dowóz konstrukcji na miejsce oraz profesjonalny montaż. Gwarantujemy Państwu także fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

 

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Olsztynie

Hale i namioty od Elmark-Wynajem mają uniwersalne zastosowanie. Klientom z Olsztyna proponujemy konstrukcje, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Z jednej strony można je zastosować jako magazyn czy obiekt przemysłowy, z drugiej nadają się do organizacji imprez.

 

Hale imprezowe

Hala imprezowa to idealna przestrzeń na wszelkiego rodzaju imprezy i uroczystości. Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego powoduje, że bankiet, wesele, komunia czy koncert nabiera niepowtarzalnego klimatu. Namiot można doposażyć na przykład w parkiet.

 

Hale targowe

Wypożyczenie hali targowej to atrakcyjna propozycja dla mieszkańców Olsztyna. Namiot nadaje się zarówno do organizacji dużych targów, jak i małej wystawy w miejskim parku. Nasze konstrukcje można stosować w każdych warunkach pogodowych. Są wodoodporne.

 

Hale magazynowe

Wynajem hal namiotowych to ekonomiczny sposób na poszerzenie powierzchni magazynowej. Bogaty wybór namiotów magazynowych o różnych wymiarach powoduje, że tego typu konstrukcje są dostępne nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale także małych rodzinnych firm.

 

Namioty

Klientom z Olsztyna polecamy wynajem lekkich namiotów, które można wykorzystywać podczas imprez plenerowych. Świetnie sprawdzają się na przykład jako stoisko gastronomiczne podczas festynu, koncertu albo targów. Nasze konstrukcje są odporne na deszcz.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Hala pod ujeżdżalnię od Elmark-Wynajem to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnej stadniny albo szkoły jeździeckiej. W namiocie można stworzyć koniom komfortowe i bezpieczne warunki, bez względu na pogodę, zarówno w czasie upałów, jak i mrozów.

 

Namioty weselne

Wynajem namiotów weselnych umożliwia organizację ślubu i wesela w plenerze. Halę można postawić na dowolnym podłożu, w krótkim terminie. Dzięki temu para młoda nie będzie musiała rezerwować sali z wieloletnim wyprzedzeniem. Konstrukcje dostępne są cały rok.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.