Sprawdź, jak urządzić piękny ślub z namiotem weselnym

Sprawdź, jak urządzić piękny ślub z namiotem weselnym

Dodane przez Opublikowano 22/05/2015 3:50pm

Namioty na wesele to znakomita alternatywa dla tradycyjnej sali wynajmowanej w hotelu czy domu weselnym. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko koszt wynajmu, ale także możliwość zarezerwowania miejsca na uroczystość w dogodnym dla siebie terminie. Sale na wynajem są najbardziej oblegane w miesiące wiosenne i letnie – właśnie wtedy, kiedy urządzenie przyjęcia weselnego pod namiotem wydaje się najbardziej atrakcyjne. Organizacja ślubu na świeżym powietrzu, w ogrodzie czy innej romantycznej scenerii z pewnością spodoba się gościom i parze młodej.

Zaskocz swoich gości i zorganizuj wesele pod namiotem

Niektórzy mogą się obawiać, że namiot na wesele nie spełni wymogów estetycznych, które przy tego rodzaju imprezie są szczególnie ważne. Nic bardziej mylnego. Namioty weselne dzięki efektownym przeszkleniom wpuści do wnętrza wiele naturalnego światła. Kolejną zaletą jest możliwość otwarcia na ogród i zieleń, stanowiące dodatkową dekorację.

Zainspiruj się!

Namioty na wesela są nie tylko stylowe i pełne elegancji - są przede wszystkim praktyczne. Pomieszczą nawet kilkuset gości. Zmiana lokalizacji namiotu weselnego w ostatniej chwili nie stanowi żadnego problemu. W naszej galerii zobaczysz, jak prezentują się nasze namioty podczas uroczystości weselnych.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.