Namioty na imprezy, bankiety, wesela – jaki model wybrać?

Namioty na imprezy, bankiety, wesela – jaki model wybrać?

Dodane przez Opublikowano 26/08/2015 9:54am

W asortymencie wypożyczalni namiotów Elmark Wynajem znajdziesz atrakcyjne namioty na imprezy okolicznościowe, o różnych wymiarach i bogatym wyposażeniu dodatkowym. Wybierz odpowiedni obiekt dla siebie i zorganizuj przyjęcie idealne!

W rodzinnym gronie – namiot na wesele i komunię

Wesele lub komunia w namiocie rozwiążą problem braku sal w sezonie lub niewystarczającej liczby miejsc. W ofercie Elmark Wynajem znajdują się hale namiotowe o różnych wymiarach, które pomieszczą wszystkich Twoich gości! Efektowne białe poszycie namiotów na imprezy znakomicie współgra z dekoracjami ślubnymi i komunijnymi. Nasze namioty dostarczamy w idealnym stanie – korzystamy z usług profesjonalnej myjni do plandek niemieckiej firmy SKP. Z nami masz pewność, że namiot zostanie rozstawiony na czas i będzie prezentował się wspaniale.

Zadaszenie na bankiet lub przyjęcie

Przyjęcie w ogrodzie lub bankiet pod gołym niebem? Hala namiotowa sprawdzi się w roli funkcjonalnego zadaszenia i ochroni gości w razie niepogody. Ale nie tylko – dzięki dodatkowemu wyposażeniu z łatwością możesz przemienić namiot w eleganckie wnętrze. Podłoga, podwieszany sufit czy oświetlenie dodadzą blasku organizowanemu przez Ciebie przyjęciu. Oferujemy możliwość przygotowania hali każdego dnia tygodnia, 24 godziny na dobę. Nasz serwis błyskawicznie dojedzie na miejsce i rozstawi namiot. Bez przedłużających się rezerwacji i nieporozumień.

Namiot na spotkanie biznesowe

Namioty do wynajęcia od Elmark Wynajem to także świetne rozwiązanie, jeśli przygotowujesz spotkanie biznesowe lub integracyjne. Nowoczesna forma namiotów polepszy wizerunek Twojej firmy, a szereg funkcjonalności zapewni uczestnikom wygodę i odpowiednie warunki do rozmów, wykładów czy prelekcji. Szczególnie zachęcamy do wypożyczania namiotów firmy, które regularnie są organizatorem tego typu wydarzeń – stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.