Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Legnica

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Elmark-Wynajem to firma oferująca wynajem namiotów i hal namiotowych różnego typu na terenie całego kraju, m.in. w Legnicy. Zapewniamy kompleksową usługę na najwyższym poziomie: fachowe doradztwo w zakresie wynajmu hal namiotowych, ich transport oraz montaż niezależnie od pory roku. W ofercie naszej wypożyczalni namiotów znajduje się również wyposażenie w postaci nagłośnienia, oświetlenia, ogrzewania, mebli, dodatkowych ścian i innych udogodnień, które montujemy na życzenie. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z kalkulatora cen.

 

 

Hale imprezowe

Bogata oferta naszej wypożyczalni umożliwia dopasowanie hal imprezowych do wielkości oraz charakteru eventu. Stabilna konstrukcja oraz trwałe poszycie umożliwiają korzystanie z hal niezależnie od pogody.

 

Hale targowe

Z hal targowych oferowanych przez Elmark-Wynajem można korzystać przez cały rok. Trwałość poszycia chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a dodatkowe doposażenie w postaci ogrzewania zapewnia optymalną temperaturę nawet zimą.

 

Hale magazynowe

Wynajem hali magazynowej pozwala na dowolną konfigurację jej rozmiaru. Dostosowana do indywidualnych potrzeb hala ułatwia magazynowanie, również żywności. Oferujemy wynajem sezonowy, a także długoterminowy m.in. w Legnicy.

 

Namioty

Elmark-Wynajem oferuje 2 modele namiotów - turecki i kalifornijski. Ich wielkość można swobodnie dopasować do potrzeb. Zapewniamy także dodatkowe wyposażenie w postaci mebli, nagłośnienia czy podłóg - umożliwia to organizację eventów o różnym charakterze.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Z dodatkowej przestrzeni hal pod ujeżdżalnie często korzystają szkółki jeździeckie. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo ludzi i zwierząt, a trwałe poszycie chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 

Namioty weselne

Namioty weselne oferowane przez Elmark-Wynajem gwarantują możliwość dopasowania wielkości do indywidualnych potrzeb. Działamy kompleksowo - zapewniamy profesjonalne doradztwo, transport i montaż a także dodatkowe wyposażenie.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.