Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Kraków

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Wynajęcie sali na targi czy imprezę w Krakowie może sprawić wiele trudności, dlatego doskonałym pomysłem jest wynajęcie namiotu lub hali namiotowej. Przyjęcie z widokiem na Wawel czy Kopiec Kraka może dodatkowo zachęcić gości do przybycia na to miejsce. Oferujemy przystępne ceny wynajęcia hal, pełną mobilność, profesjonalny montaż oraz kompleksowe usługi serwisowe. Od ponad 20 lat gwarantujemy bezpieczeństwo namiotów i wysoką jakość świadczonych usług. Zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu hal namiotowych i dopasowania namiotu do własnych potrzeb.

 

Hale imprezowe

Bankiet, chrzciny, urodziny czy rocznice ślubu - niezależnie od typu organizowanego przyjęcia, oferujemy bezpieczne namioty solidnej konstrukcji, dzięki którym będą mogli się Państwo cieszyć uroczystością w otoczeniu natury.

 

Hale targowe

Rozmiar oraz rodzaj hal może być dopasowany do wymagań Klientów, dlatego hale targowe dobrze nadają się przy organizacji małych jak i dużych targów. Ponadto oferujemy wyposażenie namiotu: podłogę, podjazdy, scenę czy dodatkowe oświetlenie.

 

Hale magazynowe

Hale magazynowe sprawdzą się nie tylko w działalności sezonowej, ale także przez cały rok. Solidna konstrukcja i wysoka jakość hal magazynowych zapewni całodobową ochronę przechowywanych produktów przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych.

 

Namioty

Niewielkie zadaszenie jakie zapewnia namiot świetnie nada się przy organizowaniu targów, lokalnych festynów czy plenerowych pokazów. Atrakcyjny cennik gwarantuje, że niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, każdy może skorzystać z oferty.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Solidna konstrukcja hal namiotowych zapewnia bezpieczeństwo zarówno jeźdźcom jak i zwierzętom. Hale pod ujeżdżalnie mogą by ekonomicznym sposobem organizacji szkółki jazdy konnej czy wakacyjnych obozów jeździeckich pod Krakowem.

 

Namioty weselne

Wymarzone plenerowe przyjęcie weselne może stać się rzeczywistością i nie musi odbywać się tylko latem. Oferujemy wynajem namiotu weselnego przez cały rok, a także specjalną dekorację, która obejmuje podwieszane sufity czy białe pokrycia mebli.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.