Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Koszalin

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Elmark-Wynajem to firma oferująca wynajem i sprzedaż namiotów oraz różnego rodzaju hal na terenie całej Polski, w tym Koszalina. Wysoka jakość usług, atrakcyjne ceny oraz ponad 20-letnie doświadczenie to gwarancja zadowolenia klientów wypożyczalni namiotów. Solidna konstrukcja zapewni bezpieczeństwo bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne. Duża różnorodność pozwala na dopasowanie hali czy namiotu do indywidualnych potrzeb klienta. Firma oferuje wynajem i montaż m.in. hal targowych, magazynowych oraz namiotów wraz z wyposażeniem.

 

Hale imprezowe

Namiot to idealne rozwiązanie przy organizacji imprezy plenerowej - okolicznościowej, rodzinnej, firmowej czy innej. Nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza i doboru dodatków pozwalają na maksymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Hale targowe

Solidna, stalowa konstrukcja to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu niezależnie od pory roku i panujących warunków atmosferycznych. Trwałe poszycie doskonale zabezpieczy przed chłodem, wiatrem i deszczem, a dodatkowe meble pozwolą na ekspozycję towarów.

 

Hale magazynowe

Uniwersalność hal pozwala na zastosowanie ich również w celu magazynowym. Trwałe konstrukcje pozwalają na montaż właściwie na każdym podłożu, a dodatkowe ogrzewanie na bezpieczne przechowywanie produktów bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

 

Namioty

Namioty Elmark-Wynajem to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Duży wybór wielkości i rodzaju poszyć pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz rodzaju imprezy. Gwarantujemy szybki montaż oraz atrakcyjne ceny.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Solidna, stalowa konstrukcja hal pod ujeżdżalnie to gwarancja bezpieczeństwa niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Trwałe poszycie chroni przed wiatrem i deszczem zapewniając komfort zarówno ludziom, jak i zwierzętom.

 

Namioty weselne

Namioty weselne Elmark-Wynajem świetnie sprawdzą się w każdej lokalizacji. Lekka i trwała konstrukcja namiotu gwarantuje bezpieczeństwo, a dodatkowe opcje w postaci parkietu czy podwieszanego sufitu komfort i dopasowanie do indywidualnych potrzeb i gustów klientów.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.