Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Kołobrzeg

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Elmark-Wynajem to profesjonalna firma oferująca wynajem hal namiotowych i namiotów o różnym charakterze na terenie całej Polski, również w Kołobrzegu. Gwarantujemy montaż 24/7 bez względu na porę roku i panujące warunki atmosferyczne. Solidne konstrukcje namiotów i hal oraz dodatkowe wyposażenie takie jak parkiet, ogrzewanie czy przesuwane drzwi, zapewnią bezpieczeństwo, komfort użytkowania oraz maksymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Wypożyczalnia namiotów oferuje wynajem m.in. hal magazynowych, targowych czy hal pod ujeżdżalnie w atrakcyjnych cenach.

 

Hale imprezowe

Wynajem namiotu to nieograniczone możliwości - lekka, ale stabilna konstrukcja pozwala na montaż bez względu na lokalizację i podłoże. Gwarantujemy dobór rodzaju, wielkości oraz dodatkowego wyposażenia namiotu dopasowanego do potrzeb i charakteru imprezy.

 

Hale targowe

Hale targowe Elmark-Wynajem to gwarancja bezpieczeństwa. Solidna konstrukcja i trwałe poszycie chronią przed chłodem i wiatrem, zapewniając komfort użytkowania. Dzięki wysokiej jakości hal oraz ogrzewania, targi mogą być organizowane bez względu na porę roku.

 

Hale magazynowe

Wysoka jakość oraz uniwersalność hal Elmark-Wynajem to możliwość korzystania z nich bez względu na porę roku. Stabilna konstrukcja, szczelne poszycie oraz ogrzewanie sprawiają, że można je przeznaczyć również do celów magazynowych.

 

Namioty

Bogata oferta wynajmu namiotów to gwarancja dopasowania do potrzeb klienta, którą zapewnia nieograniczony wybór wersji oraz dodatków. Stabilna i trwała konstrukcja pozwala na łatwy montaż na każdym podłożu bez względu na porę roku.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Hale pod ujeżdżalnie Elmark-Wynajem to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Trwała i stabilna stalowa konstrukcja pozwala korzystanie z nich bez względu na porę roku. Hale mogą być wykorzystane jako dodatkowa przestrzeń m.in. dla szkół jeździeckich.

 

Namioty weselne

Stabilna konstrukcja i trwałe poszycie namiotów weselnych to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy również szeroki wybór dodatków, takich jak podwieszany sufit, meble czy dekoracje.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.