Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Kielce

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Elmark-Wynajem już od ponad 20 lat zajmuje się współorganizowaniem imprez na małą jak i na dużą skalę. Oferujemy wynajem namiotów i hal namiotowych w konkurencyjnych cenach, dlatego przedsiębiorstwa o różnych rozmiarach mogą skorzystać z naszej oferty. Hale namiotowe są stworzone z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Ich montaż jest szybki i łatwy, dzięki czemu hale są mobilne i mogą być rozkładane na dowolnej powierzchni. Naszym klientom proponujemy również wyposażenie hal w dodatkowe oświetlenie, parkiet czy skorzystanie ze specjalnej oferty weselnej.

 

Hale imprezowe

Proponujemy wynajem hal namiotowych w celu zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu. Działamy kompleksowo, dlatego zapewniamy nie tylko dowóz i montaż hali, ale również wyposażenie jej w dodatkowe oświetlenie, parkiet czy podwieszany sufit.

 

Hale targowe

Funkcjonalne namioty, których montaż jest szybki i prosty, dzięki czemu są mobilne, świetnie nadają się podczas sezonowej działalności. Gwarantują zabezpieczenie przed niekorzystną pogodą, a ich atrakcyjny wygląd i umiejscowienie przyciągną uwagę odwiedzających.

 

Hale magazynowe

Mobilność, łatwy montaż, konkurencyjne ceny, a także możliwość wyposażenia w dodatkowe oświetlenie, podjazd czy przesuwane bramy, to zdecydowane zalety hal magazynowych firmy Elmark-Wynajem. Umożliwiamy dokonanie zindywidualizowanej konfiguracji hal.

 

Namioty

Wielkość namiotu, rodzaj poszycia a także możliwość wyboru jednego z kilku modeli gwarantuje, że namioty sprawdzą się podczas wielu różnych imprez. Konkurencyjne ceny zachęcają do skorzystania z oferty zarówno małe i duże przedsiębiorstwa.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Ekonomiczne rozwiązanie, które nadaje się dla organizatorów szkółki jeździeckiej oraz spełni wymagania zawodowych jeźdźców. Mobilność, łatwy montaż, dowolna konfiguracja rozmiaru sprawiają, że hale pod ujeżdżalnie mogą być wykorzystywane nie tylko sezonowo.

 

Namioty weselne

Uroczystość zorganizowana w stylowym namiocie weselnym z pewnością na długi czas zapisze się w pamięci gości i zapewni wyjątkową atmosferę parze młodej. Oprócz dostarczenia namiotu, a następnie jego montażu, organizujemy również elegancki wystrój przestrzeni.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.