Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Gorzów Wielkopolski

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Firma Elmark-Wynajem od wielu lat działa na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz innych miast Polski, zajmując się wynajmem hal namiotowych i namiotów. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów oraz solidną konstrukcję, a także kompleksowe usługi w zakresie wyboru hali i jej montażu. Umożliwiamy dobranie rodzaju namiotu, jego wielkości i wysokości, poszycia oraz koloru do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy korzystne warunki współpracy przy organizacji wesel, imprez, czy targów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty hali namiotowych, które są doskonałą alternatywą, pod względem ekonomicznym, dla budynków murowanych.

 

Hale imprezowe

Wynajmując hale imprezowe pomagamy w organizowaniu uroczystości różnego rodzaju. Zapewniamy możliwość doboru nie tylko podstawowych parametrów hali, ale również jej stylu, który w pełni będzie odpowiadał charakterowi uroczystości.

 

Hale targowe

Możliwość dopasowania hali do rodzaju i skali  targów oraz własnej konfiguracji wielkości namiotu, są ogromnymi atutami tego rozwiązania. Dzięki temu będziesz mógł zaoferować wystawcom odpowiednią ilość miejsca, które pozwoli na korzystne zaprezentowanie oferty.

 

Hale magazynowe

Solidna konstrukcja hal gwarantuje bezpieczeństwo magazynowanego asortymentu. Z kolei wysokiej jakości materiały, z których stworzone są hale, tworzą ochronę przed deszczem i chłodem przez cały rok. Zapewniamy terminowość realizacji zlecenia oraz atrakcyjne ceny.

 

Namioty

Imprezy plenerowe, festyny i regionalne targi nie mogą odbyć się bez namiotów o wysokiej jakości, które są doskonałą ochroną stoisk oraz prezentowanych produktów przed deszczem. Namioty są lekkie, łatwe w montażu i w niskiej cenie.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Szkółkom jeździeckim oraz organizatorom pokazów jazdy konnej w Gorzowie Wielkopolskim prezentujemy hale pod ujeżdżalnie. Ich solidna konstrukcja jest gwarancją bezpieczeństwa jeźdźców oraz koni. Dzięki wysokiej jakości materiałom, hala może funkcjonować przez cały rok.

 

Namioty weselne

Niezapomniany ślub w plenerze w wyjątkowej lokalizacji może być wielką atrakcją dla gości i spełnieniem marzeń młodej pary. Estetycznie wykonane namioty weselne od firmy Elmark-Wynajem są gwarancją bezpieczeństwa weselników oraz schronieniem w razie niekorzystnych warunków pogodowych.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.