Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Gdynia

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Klientom z Gdyni polecamy wynajem hal i namiotów w atrakcyjnych cenach. W skład naszej oferty wchodzi także dowóz oraz profesjonalny montaż. Konstrukcje od Elmark-Wynajem wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów. Oferujemy Państwu wypożyczenie krótkoterminowe oraz długoterminowe.

 

Wynajem hal na wymiar w Gdyni

Klientom indywidualnym i firmom z Gdyni proponujemy wynajem hal namiotowych o różnych wymiarach. Konstrukcję można idealnie dopasować do organizowanej imprezy czy magazynowanego towaru. Oferujemy Państwu także możliwość wyboru koloru poszycia, co jest atrakcyjną propozycją zwłaszcza w przypadku namiotów imprezowych.

 

Hale imprezowe

Hala imprezowa to świetne miejsce na wesele, komunię, bankiet, koncert, festiwal i inne eventy. W namiocie można zamontować wiele elementów wyposażenia dodatkowego, na przykład podłogę, oświetlenie, nagłośnienie, ogrzewanie, klimatyzację, scenę.

 

Hale targowe

Wypożyczalnia namiotów Elmark-Wynajem poleca także hale targowe. Nadają się one zarówno do organizacji małych wystaw, jak i dużych imprez masowych. Można je zbudować w dowolnej lokalizacji. Są niezwykle wytrzymałe i mają całoroczne zastosowanie.

 

Hale magazynowe

Przedsiębiorcom z Gdyni oferujemy hale magazynowe na wynajem. Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego powoduje, że można w nich przechowywać nawet żywność. W namiocie można przez cały rok utrzymać temperaturę optymalną dla magazynowanego towaru.

 

Namioty

Wynajem namiotów to świetna propozycja dla organizatorów imprez plenerowych. Nasze hale wykonane są z lekkich materiałów, dzięki czemu ich montaż i demontaż jest łatwy i szybki. Sprawdzają się podczas takich wydarzeń jak festyn, piknik, festiwal.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Hala pod ujeżdżalnie nadaje się do organizacji szkoły jeździeckiej albo stadniny. Znajdujące się w niej konie będą bezpieczne przez cały rok. Namiot można też wynająć na krótki okres, na czas trwania imprezy. Idealne miejsce na zawody jeździeckie.

 

Namioty weselne

Namiot weselny świetnie nadaje się na ślub w plenerze. Można go postawić w dowolnej lokalizacji. Hali nie trzeba rezerwować z wieloletnim wyprzedzeniem, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych sal. Polecamy Państwu usługę dekoracji wnętrza namiotu.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.