Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Gdańsk

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom z Gdańska polecamy wynajem hal i namiotów w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta zawiera także dowóz oraz montaż wypożyczonej konstrukcji. Proponujemy Państwu wynajęcie długoterminowe albo krótkoterminowe.

 

Wynajem hal na wymiar w Gdańsku

W ofercie hal namiotowych na wynajem w Gdańsku znajdują się konstrukcje o różnych wymiarach oraz kolorach poszycia. Nasze namioty mają także bardzo uniwersalne zastosowanie. To wszystko, w połączeniu z bogatym wachlarzem wyposażenia dodatkowego, powoduje, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

 

Hale imprezowe

Hala imprezowa to atrakcyjne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju eventów. Możliwość montażu klimatyzacji, ogrzewania, sceny, oświetlenia, nagłośnienia czy parkietu powoduje, że można w niej zorganizować wesele, imprezę firmową, koncert, festiwal.

 

Hale targowe

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się także hale targowe. Można w nich zorganizować zarówno małe wystawy, na przykład w miejskim parku, jak i duże imprezy masowe. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów powoduje, że mają całoroczne zastosowanie.

 

Hale magazynowe

Wynajem hali magazynowej w Gdańsku to korzystna alternatywa dla tradycyjnych magazynów. Dzięki zamontowanemu ogrzewaniu, przechowywany w niej towar będzie bezpieczny nawet w czasie mrozów. W namiocie można składować żywność oraz płody rolne.

 

Namioty

Nasze namioty na wynajem sprawdzają się przy organizacji imprez plenerowych, takich jak pikniki czy festyny. Dzięki temu, że są wykonane z lekkich materiałów, możliwy jest ich szybki montaż i demontaż. Po zakończonej imprezie można je łatwo zwinąć.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Hala pod ujeżdżalnie od Elmark-Wynajem może zostać zastosowana na przykład jako szkoła jeździecka albo stadnina koni. Znajdujące się w niej zwierzęta będą miały zapewniony odpowiedni mikroklimat i warunki do prawidłowego, bezpiecznego funkcjonowania.

 

Namioty weselne

Wynajem namiotów weselnych to oferta dla klientów indywidualnych oraz firm z branży ślubnej. Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego pozwala na zorganizowanie imprezy z prawdziwego zdarzenia. Namiotu weselnego nie trzeba rezerwować z wieloletnim wyprzedzeniem.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.