Sprawdź ofertę na wynajęcie namiotów!

Sprawdź ofertę na wynajęcie namiotów!

Dodane przez Opublikowano 07/07/2015 10:50am

Namioty do wynajęcia wcale nie muszą być zaniedbane czy gorszej jakości. Zapewniamy czyste i estetyczne hale z szeroką gamą wyposażenia dodatkowego. O jakość wynajmowanych produktów dba profesjonalna myjnia do plandek firmy SKP.

Przestrzeń, która zachwyci Twoich gości

Zależy Ci na ciekawym i nowoczesnym stoisku na targi, a może poszukujesz eleganckiego obiektu na przyjęcie w ogrodzie? Namioty od Elmark Wynajem wyróżniają się na tle innych obiektów. Bez trudu dobierzesz do nich podłogę czy oświetlenie, które będzie również współgrało z pozostałymi dekoracjami. W namiotach możesz zorganizować uroczystości tej rangi, co wesela czy komunie. Dzięki dużemu asortymentowi namiotów w wielu rozmiarach, bez trudu wybierzesz taki, który pomieści wszystkich gości.

Dbaj o wizerunek swojej firmy

Reprezentacyjny namiot w niskiej cenie? W naszych namiotach możesz stworzyć profesjonalne stoisko, które przyciągnie wielu klientów. Z pomocą dodatkowych materiałów promocyjnych - broszur, produktów, bannerów – uda Ci się skutecznie wypromować swoją markę podczas dużego wydarzenia.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.