Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Dąbrowa Górnicza

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Elmark-Wynajem wspomaga organizację imprez, wesel i magazynów wynajmując swoje hale namiotowe i namioty na terenie Dąbrowy Górniczej oraz innych miast Polski. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie oraz zadowolenie klientów są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług z zakresu wynajmu i sprzedaży hal namiotowych. Zapewniamy kompleksowe usługi od momentu wyboru hali zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów, aż do przeprowadzenia etapu montażu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się hale imprezowe, targowe, pod ujeżdżalnie, magazynowe i namioty weselne.

 

Hale imprezowe

Solidna konstrukcja, wysoka jakość materiałów oraz możliwość dopasowania hali do charakteru uroczystości, zapewniają bezpieczeństwo organizowanej imprezy. Hale imprezowe są doskonałą alternatywą, którą daje nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni.

 

Hale targowe

Hale targowe to doskonałe miejsce na zorganizowanie zarówno targów kameralnych, jak i takich na dużą skalę. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo wystawców i prezentowanych produktów, a także możliwość odbycia się targów niezależnie od warunków pogodowych.

 

Hale magazynowe

Nasze hale magazynowe w atrakcyjnych cenach kierujemy do małych i dużych przedsiębiorstw. Gwarantujemy terminowe stworzenie dodatkowej powierzchni do przechowywania swoich produktów. Wysoka odporność na niekorzystne warunki pogodowe umożliwia magazynowanie żywności.

 

Namioty

Namioty firmy Elmark-Wynajem są funkcjonalnym i atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem, które sprawdzi się jako zadaszenie stoisk podczas plenerowych festynów czy pokazów, oraz jako ochrona przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Widowiskowe pokazy koni oraz wystawy i nauka jazdy konnej w Dąbrowie Górniczej mogą odbywać się w halach pod ujeżdżalnie od firmy Elmark-Wynajem. Solidna konstrukcja oraz możliwość wyposażenia hali w dodatkowe oświetlenie i ogrzewanie, gwarantują komfort korzystania z niej.

 

Namioty weselne

Estetycznie wykonane namioty weselne można dobrać, pod względem wielkości i stylu, do własnych preferencji. Jest to doskonały pomysł na rozwiązanie problemu długotrwałego oczekiwania na wolną salę. Wesele na świeżym powietrzu może być dodatkową atrakcją zarówno dla gości, jak i pary młodej.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.