Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Bytom

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Firma Elmark-Wynajem z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmuje się wynajmem namiotów i hal namiotowych w Bytomiu oraz w innych miastach Polski. Stylowe namioty świetnie sprawdzą się jako miejsce, w którym można zorganizować uroczystość, a hale magazynowe będą doskonałą alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych. Solidna konstrukcja oraz możliwość dopasowania rozmiaru, rodzaju poszycia i koloru do charakteru uroczystości sprawia, że hale namiotowe są coraz częściej wybierane jako bezpieczne miejsce, w którym można zorganizować imprezę plenerową. Korzystna cena gwarantuje, że zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, mogą skorzystać z proponowanej przez nas oferty wynajmu hali w Bytomiu i w okolicy

Hale imprezowe

Bankiet w plenerze, pokaz mody na świeżym powietrzu, czy koncert lub dyskoteka - niezależnie od okoliczności, proponujemy Państwu wynajem hal imprezowych w rozsądnej cenie. Umożliwiamy dowolną konfigurację pod względem rozmiaru oraz rodzaju poszycia hali.

 

Hale targowe

Hale targowe, które cechują się łatwym i szybkim montażem, mogą zostać zorganizowane w dowolnym miejscu i na dowolnej nawierzchni. Atrakcyjna lokalizacja przyciągnie dodatkowych klientów i zachęci do skorzystania z oferty prezentowanej na targach.

 

Hale magazynowe

Hale magazynowe są funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla małych i dużych firm z Bytomia oraz z okolic. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz solidnej konstrukcji, hale gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych produktów.

 

Namioty

Oferowane przez nas namioty są dopasowane do potrzeb i preferencji Klientów. Ich montaż jest szybki, łatwy i możliwy nawet na trudnej nawierzchni. Rozsądny cennik gwarantuje, że z oferty korzystają zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Firma Elmark-Wynajem oferuje szkołom jeździeckim i organizatorom pokazów koni możliwość wynajęcia hal pod ujeżdżalnie o solidnej konstrukcji, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania oraz ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi przez cały rok.

 

Namioty weselne

Wyjątkowy ślub i wesele w plenerze są możliwe dzięki wynajęciu namiotu weselnego firmy Elmark-Wynajem. Wspólny taniec pod gwiazdami i otoczenie natury zagwarantują niezapomniane wspomnienia, a solidna konstrukcja namiotu zapewni bezpieczeństwo wszystkich gości.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.