Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Bydgoszcz

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Oferujemy wynajem hal namiotowych w Bydgoszczy. Skorzystaj z pomocy naszych konsultantów, aby wybrać namiot, który spełni Twoje oczekiwania. Cena wynajmu hali namiotowej uzależniona jest od typu, wielkości oraz wyposażenia dodatkowego hali. Wynajem hal to usługa przeznaczona zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty. Zlecenia przyjmowane są 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby zapewnić bezpieczeństwo, hale montowane są przez wykwalifikowaną ekipę Elmark-Wynajem.

 

Wypożyczalnia namiotów Elmark-Wynajem oferuje:

 

Hale imprezowe

Hale namiotowe doskonale nadają się do zorganizowania przyjęcia lub rodzinnej uroczystości. Dzięki nim spotkanie towarzyskie uda się niezależnie od pogody. Aby miało wyjątkową oprawę, oferujemy dodatkowe wyposażenie hal.

 

Hale targowe

Wynajęcie hal na potrzeby organizacji targów w plenerze sprawia, że ich przebieg nie jest uzależniony od pogody. Umożliwia także dopasowanie wielkości namiotów do potrzeb uczestników. Hale mogą zostać wyposażone w podłogę, oświetlenie i podjazdy.

 

Hale magazynowe

Składowanie towarów i produktów w hali namiotowej chroni je przed deszczem, wiatrem i słońcem. Klientom prowadzącym działalność sezonową pozwala na obniżenie kosztów wynajmu. Dodatkowe wyposażenie hal to podłogi, podjazdy oraz bramy przesuwne.

 

Namioty

Na miejski festyn albo prezentację firmy na imprezie plenerowej warto wynająć namiot. Jego wygląd, wielkość i wyposażenie są dopasowywane do preferencji Klienta. Dzięki specjalnej konstrukcji może być montowany na każdym, nawet trudnym, podłożu.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajęcie hali pod ujeżdżalnię pozwoli na prowadzenie treningów niezależnie od pogody. Umożliwi również zorganizowanie zawodów jeździeckich. Solidna konstrukcja stalowa zapewnia hali stabilność, a okna z folii PCV - dostęp dziennego światła.

 

Namioty weselne

Organizacja wesela w plenerze to alternatywa dla rezerwowania sali. Namioty weselne są oświetlane, dekorowane i wyposażane zgodnie z życzeniem Młodej Pary. W chłodniejsze dni namiot na wesele jest także ogrzewany.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.