Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Białystok

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Prowadzimy wynajem hal oraz namiotów w Białymstoku i okolicach. Pomożemy Ci wybrać obiekt halowy, który spełni Twoje oczekiwania. Sprawnie przeprowadzamy montaż hal namiotowych i zapewniamy ich serwis. Wynajem hal oferujemy osobom prywatnych i przedsiębiorcom. Cena za wynajem hal uzależniona jest od rodzaju namiotu oraz długości najmu - może być krótko- albo długoterminowy. Stałym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapewniamy przygotowanie obiektów do użytkowania 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Hale imprezowe

Oferujemy wynajem hali na imprezę plenerową taką jak komunia, przyjęcie i spotkanie integracyjne. Udostępniamy dodatkowe wyposażenie, np. podwieszane sufity, dekoracje i oświetlenie. Proponujemy kilka kolorów poszycia namiotu.

 

Hale targowe

Udostępniamy hale namiotowe organizatorom targów w plenerze. Ich wielkość dopasowujemy do zapotrzebowania wystawców. Na życzenie wyposażamy je w scenę, podłogę lub dodatkowe podjazdy. W razie potrzeby zapewniamy ogrzewanie.

 

Hale magazynowe

Proponujemy wynajęcie hali namiotowej na stałe lub na kilka miesięcy w roku. W ten sposób towary i produkty są chronione przed działaniem słońca, deszczu i wiatru. Na życzenie Klienta namiot wyposażamy w podłogę, a ściany wzmacniamy blachą trapezową.

 

Namioty

Prowadzimy wypożyczalnię namiotów na festyny miejskie i pokazy plenerowe. Namioty mogą być montowane na każdym podłożu i używane nawet w trudnych warunkach pogodowych. O ich wielkości, wyglądzie i wyposażeniu decyduje Klient.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Wypożyczamy hale właścicielom gospodarstw agroturystycznych oferującym naukę jazdy konnej oraz organizatorom zawodów jeździeckich. Dzięki temu mogą prowadzić zajęcia ze zwierzętami w bezpiecznych warunkach, niezależnie od pogody.

 

Namioty weselne

Oferujemy wynajem namiotu na wesele. Na życzenie Młodej Pary montujemy parkiet i podwieszany sufit oraz dekorujemy namiot. Wypożyczamy również meble bankietowe razem z białymi pokrowcami i instalujemy dodatkowe oświetlenie.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.