Jak wyróżnić się w tłumie? Sprawdź ofertę na namioty eventowe!

Jak wyróżnić się w tłumie? Sprawdź ofertę na namioty eventowe!

Dodane przez Opublikowano 19/06/2015 10:50am

Nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że namioty eventowe mogą być jednym ze sposobów promowania własnej marki na targach, konferencja, imprezach plenerowych i wszelkiego rodzaju wydarzeniach zbiorowych. Promocja nie musi się opierać tylko na dużym logo umieszczonym na namiocie czy wielkości samego stoiska. Żeby się wyróżnić wystarczy przykuwający uwagę element np. niecodzienny kształt namiotu, idący w parze z jego pomysłową aranżacją.

Namioty eventowe – wynajmij i zwróć!

Przewagą wynajmowanych namiotów jest oczywiście możliwość szybkiego zwrotu i niskie koszty. Jednak to, że wynajmujemy namiot eventowy nie musi oznaczać, że nasze stoisko będzie pozbawione indywidualnych cech. Wszystko zależy od produktu, jaki oferujemy oraz od wyobraźni przedsiębiorcy. Elmark Wynajem posiada wiele zróżnicowanych kształtem i funkcjonalnością namiotów, które z łatwością można dopasować na potrzeby konkretnego wydarzenia.

Przede wszystkim funkcjonalność

Namioty na większe imprezy – np. wystawy motoryzacyjne, agro-show czy duże wydarzenia plenerowe z dodatkowymi atrakcjami dla gości – można dodatkowo wyposażyć tak, aby były bardziej funkcjonalne. Tego typu doposażenie to np. podłoga, wygodne podjazdy na scenę czy efektowne oświetlenie. Z pomocą takich udogodnień podniesiesz komfort odwiedzających oraz pracowników.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.