Zorganizuj idealną imprezę w namiocie eventowym!

Zorganizuj idealną imprezę w namiocie eventowym!

Dodane przez Opublikowano 07/10/2015 4:00pm

Namioty eventowe to świetna alternatywa dla planowania imprez okolicznościowych w restauracjach. Jako organizatorzy ważnego wydarzenia, jakim są śluby, jubileusze czy komunie, możemy sobie pozwolić na pełną dowolność. Decydując się na halę namiotową, można dostosować jej wygląd, wyposażenie oraz wielkość do własnych potrzeb.To jedna z największych zalet organizacji imprez okolicznościowych z namiotami Elmark Wynajem.

Korzystając z usług naszej firmy, możesz wyposażyć hale eventową w dodatkowe elementy. Do tych najbardziej podstawowych należą drzwi oraz podłoga, aby stworzyć parkiet dla gości weselnych i miejsce dla ustawienia stołów bankietowych i krzeseł. Dodatkowo, istnieje możliwość zamontowania przeszklonych dachów lub podwieszanych sufitów, dzięki którym wnętrze sali będzie prezentować się wspaniale.

Montaż oświetlenia jest kolejnym elementem, dzięki któremu namiot eventowy będzie bardziej przytulny. Dodatkowo istnieje możliwość zamocowania kinkietów oraz lamp sufitowych.

Inne możliwości wykorzystania hali eventowej

Namioty eventowe to nie tylko imprezy rodzinne. Produkty Elmark Wynajem mogą posłużyć do stworzenia zadaszonych hal sportowych. W ofercie naszej firmy przewidziana jest opcja doposażenia hali w trybuny.

Dzięki możliwości dopasowania wysokości i szerokości, namiot eventowy może posłużyć jako zadaszenie do już gotowego boiska. Będzie stanowić również świetną przestrzeń do zorganizowania festiwalu muzycznego lub wystawy na świeżym powietrzu. Przewidujemy możliwość wstawienia sceny, krzeseł oraz stołów.

Jak dobrze zaprezentować firmę na targach?

Coraz częściej targi firm odbywają się na świeżym powietrzu. Aby zaprezentować się jak najlepiej, wybierz profesjonalny wizerunek. W Elmark Wynajem znajdziesz dwa rodzaje namiotów z różnymi zadaszeniami. Przygotowaliśmy namioty tureckie oraz namioty kalifornijskie. Wyróżnij się na tle innych i stwórz przestrzeń, dzięki której Twoja firma zyska uznanie wśród klientów.

Wybierz najlepiej z naszą firmą!

Elmark Wynajem to:

  • szybka realizacja zlecenia,
  • przystępne ceny, atrakcyjne rabaty,
  • 20 lat doświadczenia na rynku,
  • szybki serwis na terenie całego kraju.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.