Od czego zależą koszty wynajmu hali imprezowej?

Od czego zależą koszty wynajmu hali imprezowej?

Dodane przez Opublikowano 01/02/2016 12:00pm

Wynajem hal imprezowych zyskał w ostatnich latach na popularności wśród organizatorów imprez okolicznościowych, firm budowlanych i innych branż. Najważniejszymi zaletami takich obiektów jest niski koszt inwestycji oraz szybki montaż, który może zostać przeprowadzony na dowolnym gruncie. Jakie czynniki wpływają na koszty wynajmu hali namiotowej? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami.

Metraż hali namiotowej

Cena wynajmu namiotu halowego jest zależna przede wszystkim od wielkości obiektu. Im większy metraż, tym koszt związany z wynajmem jest wyższy. W Elmark-Wynajem znajdziesz hale namiotowe o różnej wielkości i wysokości. Dzięki temu, każdy klient wybiera dokładnie taki namiot, jaki jest mu potrzeb bez konieczności przepłacana za większy metraż.

Zastosowanie hali imprezowej

Przeznaczenie obiektu halowego nie ma bezpośredniego wpływu na cenę wynajmu. Wszystkie hale namiotowe oferowane w Elmark-Wynajem mają uniwersalne zastosowanie i mogą być dowolnie wykorzystywane przez użytkowników. Jednak koszty za wynajem hali namiotowej na imprezy okolicznościowe rośną, wraz z ceną za ustrojenie obiektu, doprowadzenie energii elektrycznej, zamówienie cateringu. W przypadku hali potrzebnej do organizacji koncertu czy imprezy masowej, są niższe.

Zastosowanie hali imprezowej

Wynajem elementów dodatkowego wyposażenia ma bezpośredni wpływ końcową cenę za wypożyczenie. W przypadku zamówienia ogrzewania, oświetlenia, parkietu dla gości i mebli bankietowych, koszt za wynajem hali imprezowej jest wyższy. Dzięki dodatkowym elementom, namiot weselny zyska niepowtarzalny urok i klimat. W Elmark-Wynajem oprócz wysokiej jakości dodatkowego wyposażenia hali namiotowej, oferujemy:

  • elementy dekoracyjne,
  • montaż dodatkowych elementów w cenie wynajmu.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.