Kiedy zdecydować się na wynajem hali namiotowej?

Kiedy zdecydować się na wynajem hali namiotowej?

Dodane przez Opublikowano 20/03/2018 3:00pm

Wynajem hali namiotowej to doskonałe rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy dodatkowej przestrzeni użytkowej. Hale namiotowe od Elmark-Wynajem to wysokiej jakości obiekty, które doskonale sprawdzą się podczas wydarzeń o różnym charakterze - zarówno prywatnych przyjęć, jak i imprez masowych.

 

Hale namiotowe - czy to bezpieczne?

Oferowane przez nas hale namiotowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów - stalowa konstrukcja jest stabilna i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Trwałe poszycie w dwóch wariantach - tureckim lub kalifornijskim zapewnia możliwość dostosowania wizualnego aspektu hali do charakteru wydarzenia.

 

Zaprojektuj halę dla siebie

Uniwersalność hal namiotowych pozwala na dowolne zestawianie ze sobą elementów i tworzenie przestrzeni, która będzie odwzorowaniem faktycznych potrzeb użytkowników. Z Elmark-Wynajem zaprojektujesz halę o szerokości od 10 do 30 m i długości od 5 do aż 100! Nasze obiekty mogą mieć podłogę, również drewnianą, odpowiednie podesty, drzwi, okna i przezroczysty sufit. Wybierz to, czego potrzebujesz.

 

Na wesele i przyjęcie w plenerze

Jeśli marzysz o weselu w plenerze, hala namiotowa pozwoli spełnić to marzenie niezależnie od pogody - namioty doskonale chronią przed deszczem czy chłodem. Wysokiej jakości, eleganckie namioty imprezowe doskonale sprawdzą się jako przestrzeń bankietowa czy sala taneczna. W specjalnej ofercie, idealnej na wydarzenia o szczególnie podniosłym charakterze, znalazły się podwieszane sufity, tkaninowe draperie na ścianach, białe pokrycia stołów i krzeseł, a także drewniana podłoga, dodatkowe ogrzewanie czy oświetlenie. Hale namiotowe można wynająć cały rok, a czas oczekiwania jest zdecydowanie krótszy niż w przypadku wynajmu tradycyjnej sali weselnej.

 

Zorganizuj targi w hali namiotowej

Hale namiotowe, dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi, można wykorzystać również podczas targów o przeróżnej specyfice - sprawdzą się zarówno podczas wystawy psów, jak i podczas pokazu maszyn rolniczych. Dzięki możliwości modyfikacji i opcjonalności wyposażenia, stworzenie przestrzeni spełniającej indywidualne potrzeby związane z charakterem organizowanego wydarzenia jest bardzo proste. Hale namiotowe wyposażone mogą być w specjalne podjazdy, szerokie bramy, a także dodatkowe oświetlenie.

 

Hale pod wydarzenia sportowe

Stalowa konstrukcja hal namiotowych zapewnia bezpieczeństwo niezależnie od pogody, przez cały rok, co czyni je rewelacyjną dodatkową przestrzenią treningową dla m.in. szkółek jeździeckich. Z takiej przestrzeni korzystają również inni sportowcy - piłkarze czy tenisiści. Hale namiotowe są również atrakcyjną przestrzenią do organizacji zawodów sportowych różnego typu.

 

Zalety hal namiotowych

Hale namiotowe doskonale sprawdzą się niezależnie od pogody i pory roku - trwałe poszycie chroni przed wiatrem, deszczem, śniegiem, a także palącym słońcem. Ich montaż jest szybki i prosty, a mnogość rozwiązań estetycznych zapewnia możliwość skonfigurowania hali namiotowej pasującej niemal do każdego wydarzenia - koncertu, festynu, wystawy, bankietu czy wesela. Oferowane przez Elmark-Wynajem funkcjonalne hale namiotowe można zamontować również niezależnie od lokalizacji czy rodzaju podłoża.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.