Jak zorganizować przyjęcie komunijne w plenerze?

Jak zorganizować przyjęcie komunijne w plenerze?

Dodane przez Opublikowano 24/03/2016 12:00pm

Już w maju rozpocznie się sezon komunijny, a wraz z nim - organizowanie przyjęć dla najbliżej rodziny. Większość rodziców decyduje się na skorzystanie z usług restauracji, które specjalizują się z przygotowywaniu imprez okolicznościowych. Oryginalnym rozwiązaniem jest zorganizowanie imprezy w plenerze z wykorzystaniem namiotu eventowego. Na co zwrócić uwagę przy planowaniu przyjęcia na świeżym powietrzu?

Po pierwsze: miejsce

Przy organizacji komunii w plenerze, warto pomyśleć w pierwszej kolejności o miejscu, w którym bez przeszkód będzie można przeprowadzić pracę montażowe. Większość osób, które planują przyjęcie na świeżym powietrzu, korzysta z własnych ogrodów lub terenów zielonych należących do domów weselnych lub restauracji. Nasza firma przeprowadza prace montażowe dla klientów z całej Polski – zawsze na czas. Przy organizacji przyjęcia komunijnego w plenerze, należy pamiętać o tym, że w maju pogoda może nie dopisać. Konstrukcja namiotów eventowych doskonale chroni przed deszczem oraz wiatrem. W zakresie doposażenia, oferujemy również montaż ogrzewania. Wykorzystanie nagrzewnic olejowych lub elektrycznych pozwoli na utrzymanie stabilnej temperatury w wewnątrz namiotu.

Dekoracja i catering – o czym warto pamiętać?

Dekoracje to istotny element każdego przyjęcia, na który szczególną uwagę zwracają goście. Dodatkowe wyposażenie od Elmark-Wynajem obejmuje również szeroki wybór eleganckich elementów dekoracyjnych. Oferujemy montaż podwieszanego sufitu i podłogi oraz dodatkowego oświetlenia wewnątrz hali imprezowej. Organizując komunię w plenerze, należy również wcześniej zamówić firmę cateringową. Rekomendujemy wybór takich firm, które oprócz dostarczenia jedzenia, oferują wypożyczenie zastawy i sztućców. W Elmark-Wynajem dysponujemy halami eventowymi w różnej wielkości. Dzięki temu, nasi klienci nie przepłacają za wynajem zbyt dużego obiektu.

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • mamy kilkadziesiąt lat doświadczenia na rynku,
  • zapewniamy szybkie i profesjonalne serwisowanie na terenie całej Polski,
  • proponujemy atrakcyjną cenę za wynajem,
  • zapewniamy profesjonalne doradztwo.

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.