Jak zorganizować imprezę pod namiotem?

Jak zorganizować imprezę pod namiotem?

Dodane przez Opublikowano 10/03/2016 12:00pm

Imprezy organizowane na świeżym powietrzu cieszą się z coraz większą popularnością. Wybór namiotu imprezowego zamiast restauracji czy domu weselnego, daje organizatorom uroczystości większą swobodę i możliwość dopasowania dekoracji według własnej koncepcji. Elmark-Wynajem prowadzi wynajem hal namiotowych z przeznaczeniem imprezowym dla klientów z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi organizacji imprezy pod namiotem.

Montaż w dowolnym miejscu

Wynajem hali imprezowej umożliwia organizatorom wybór dowolnego miejsca. W tym przypadku, można skorzystać z własnego ogródka, o ile jego wielkość pozwala na przeprowadzenie prac montażowych. Dodatkowo, większość restauracji i domów weselnych (szczególnie tych znajdujących się za miastem), oprócz wynajęcia sali prowadzi wynajem ogrodów, które znajdują się bezpośrednio przy budynku. Z naszych usług mogą skorzystać klienci indywidualni oraz biznesowi z całej Polski, przeprowadzamy montaż na terenie całego kraju.

Jaką imprezę można zorganizować z namiotem eventowym?

Hala namiotowa to uniwersalny obiekt – z jego wykorzystaniem można zaplanować każdą uroczystość. W okresie wiosennym oraz letnim pod namiotem można zorganizować:

  • wesele,
  • komunię,
  • zjazd rodzinny,
  • firmowy bankiet,
  • inne imprezy rodzinne i towarzyskie.


Wybór odpowiedniej wielkości obiektu i dodatkowego wyposażenia

W ramach wynajmu hal imprezowych, oferujemy szeroki wielkości i wysokości hal namiotowych. Dzięki temu, nasi klienci mogą dopasować wielkość obiektu do własnych potrzeb, bez konieczności przepłacania za zbyt duży metraż. Oferujemy również szeroki wybór elementów dodatkowego wyposażenia jak parkiet czy sceny oraz eleganckie dodatki, m.in.: podwieszane sufity. Oprócz montażu obiektu, przeprowadzamy montaż dodatkowych elementów w atrakcyjnej cenie! 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.