Wynajem hal i namiotów targowych

Wynajem hal i namiotów
targowych

Hale targowe

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

atrakcyjna cena + wysoka jakość = 100% satysfakcji

Targi w dowolnym miejscu

Rolnicze targi w plenerze czy wystawa psów w miejskim parku są możliwe. Hale targowe mogą być stawiane na dowolnej powierzchni i w dowolnym miejscu. Ma to wpływ na atrakcyjność imprezy, a więc również na liczbę gości i wystawców.

Targi w dowolnym miejscu

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

Bez ograniczeń

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

Bez ograniczeń

Wynajem hali targowej pozwala na dowolną konfigurację jej rozmiaru. Dzięki temu możesz zaoferować miejsce każdemu wystawcy bez ograniczeń. Natomiast na kameralnych targach nie przepłacisz za halę zbyt dużą w stosunku do potrzeb.

W każdą pogodę

Targi mogą być organizowane w halach przez cały rok. Konstrukcja hal dobrze zabezpiecza wystawców przed wszelkimi warunkami pogodowymi. W razie potrzeby do dyspozycji pozostaje wyposażenie dodatkowe, takie jak ogrzewanie czy meble.

W każdą pogodę

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

Komfort i funkcjonalność

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

Komfort i funkcjonalność

Oferta wynajmu hal targowych obejmuje również opcjonalne dodatkowe wyposażenie, które znacznie podnosi komfort odwiedzających i wystawców. Wraz z namiotem możesz zamówić podłogę, wygodne podjazdy, scenę czy dodatkowe oświetlenie.

Powiązane artykuły

Galeria zdjęć

Zapoznaj sięz naszymi realizacjami

  przejdź do galerii

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj sięz nami

  wyślij zapytanie
 

Wynajem namiotów na targi

Hale i namioty targowe oraz handlowe dostępne na wynajem to najlepszy sposób na przygotowanie wydarzenia publicznego, organizowanego w plenerze. Namioty i hale oferowane na wynajem to odpowiednio przygotowana konstrukcja i najwyższej jakości materiały. Oprócz ochrony przed deszczem, słońcem oraz wiatrem, zapewnią odpowiednie zaprezentowanie wystawy.

Odpowiednio przygotowana oferta

Wynajem namiotów na targi lub innych hal namiotowych czy handlowych to najlepszy sposób na stworzenie odpowiedniej przestrzeni dla uczestników i odwiedzających. Zapewniamy:

  • atrakcyjny cennik,
  • terminową realizację zlecenia.

Profesjonalnie i w korzystnej cenie

Wypożyczalnia namiotów oferuje różnej wielkości hale targowe dostępne na wynajem w systemie krótkoterminowym oraz długoterminowym.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji aluminiowej, wszystkie obiekty halowe od Elmark-Wynajem mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok. Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rozmiaru hali targowej oraz handlowej, a także elementów dodatkowego wyposażenia.

Nasi eksperci świadczą usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w całej Polsce. Wynajem hali targowej to niska cena, która pozwoli na obniżenie kosztów związanych z organizacją wystawy lub targów.

Firma Elmark Wynajem dba o to, aby namiot handlowy oraz targowy w pełni spełniał wymagania zamawiającego, dlatego szybko i sprawnie realizujemy indywidualne zlecenia według autorskich pomysłów.

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.