Hale namiotowe dla rolnictwa

Hale namiotowe dla rolnictwa

Dodane przez Opublikowano 21/09/2016 11:30am

Elmark-Wynajem posiada w swojej ofercie bogaty wybór hal namiotowych na wynajem. Oferowane przez nas hale cechują się wysoką jakością wykonania oraz szerokim zastosowaniem.

 

Różnorodne zastosowanie hal namiotowych

Hale namiotowe od Elmark-Wynajem mogą być wykorzystane do wielu różnych przedsięwzięć. W swojej szerokiej ofercie posiadamy:

  • hale magazynowe,
  • hale imprezowe,
  • hale targowe,
  • hale pod ujeżdżalnie,
  • namioty weselne.

Nasza oferta hal na wynajem od producenta skierowana jest do osób indywidualnych oraz przedsiębiorców i firm. Swoje usługi polecamy także rolnikom.

 

Alternatywa dla tradycyjnej obory

Wynajem hali namiotowej jest atrakcyjną propozycją między innymi dla hodowców bydła. Jednym z głównych czynników przemawiających za wykorzystaniem hali namiotowej jako obory jest czynnik ekonomiczny. Postawienie hali jest dużo tańsze niż wybudowanie tradycyjnej obory. Za halą namiotową przemawia także krótszy czas realizacji inwestycji. Hale namiotowe od Elmark-Wynajem można zamontować niemalże na każdym podłożu. Dodatkowo, nasze hale namiotowe dla bydła są lekkie, dzięki czemu można je przenosić z miejsca na miejsce.

Oferowane przez nas hale namiotowe dla rolnictwa są bezpieczne w użytkowaniu oraz odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, hale są odporne na ulewy, śnieżyce czy silny wiatr.

W naszych halach namiotowych można stworzyć tak samo dobre warunki dla zwierząt, jak w tradycyjnych oborach. Państwa zwierzęta będą miały zapewnioną w nich optymalną temperaturę oraz wilgotność powietrza.

Oferowane przez Elmark-Wynajem hale namiotowe dla bydła są w pełni dostosowane do wymagań klienta. Oferujemy rożne wymiary hal, w zależności od Państwa potrzeb. Wszystko po to, żeby zwierzęta czuły się maksymalnie komfortowo i bezpiecznie.

 

Magazyn dla maszyn rolniczych

Rolnikom polecamy także zastosowanie hali namiotowej jako magazynu na maszyny rolnicze. Jest to tani i efektywny sposób na ochronę Państwa sprzętu. Maszyny znajdujące się wewnątrz hali namiotowej są w pełni chronione przed złymi warunkami pogodowymi. Przechowywanie maszyn rolniczych w halach namiotowych od Elmark-Wynajem ogranicza ryzyko uszkodzenia Państwa sprzętu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu hali od Elmark-Wynajem. Nasze hale namiotowe dla rolnictwa, jak i wszystkie pozostałe, można wynająć tylko na kilka dni lub na dłużej, na przykład na kilka miesięcy. Wszystkim klientom Elmark-Wynajem gwarantujemy pomoc w uzyskaniu pozwolenia na postawienie hali namiotowej.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.