Hale magazynowe w branży budowlanej

Hale magazynowe w branży budowlanej

Dodane przez Opublikowano 08/02/2016 12:00pm

Każda firma budowlana potrzebuje przestrzeni do składowania materiałów i narzędzi. Elmark-Wynajem oferuje wynajem hal magazynowych o różnej wielkości i wysokości, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jakie są korzyści związane z wynajęciem hali magazynowej? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami!

Zalety hal magazynowych dla firm budowlanych

Hale namiotowe są wykorzystywane przez branże budowlaną do przechowywania materiałów i maszyn. Najważniejszymi zaletami hal magazynowych są niskie koszty inwestycji i szybka realizacja. Dodatkową korzyścią dla każdej firmy budowlanej jest pełna mobilność obiektu halowego. W przypadku zmiany miejsca budowy, w dowolnym momencie można zdemontować halę namiotową i przeprowadzić montaż w innym. Większość hal magazynowych nadaje się do całorocznego użytkowania, dzięki odpowiednio przygotowanej konstrukcji.

Bezpieczniej i bardziej funkcjonalnie

Hala magazynowa to najwyżej jakości zadaszenie i ochrona przed deszczem, wiatrem oraz słońcem. Składowanie w zamkniętej hali zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, niż przechowywanie cennych materiałów i profesjonalnych maszyn budowlanych na zewnątrz. W Elmark-Wynajem oferujemy klientom szeroki wybór elementów dodatkowego wyposażenia. Dla firm budowlanych rekomendujemy montaż dodatkowych podjazdów, bram i wejść, które ułatwią przemieszczanie narzędzi i materiałów budowlanych.

Przechowywanie w odpowiednich warunkach

Montaż hali magazynowej można przeprowadzić w krótkim czasie i na dowolnym gruncie, nawet na terenie budowy. Odpowiednio przygotowana konstrukcja obiektu halowego, zapobiega nadmiernemu działaniu wilgoci. Dzięki temu, w hali namiotowej można przechowywać artykuły takie jak farby czy kleje. Firma Elmark-Wynajem oferuje:

  • profesjonalnie przeprowadzony montaż na terenie całej Polski,
  • atrakcyjne ceny za wynajem.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.