Dlaczego warto wynająć namiot od sprawdzonego dostawcy?

Dlaczego warto wynająć namiot od sprawdzonego dostawcy?

Dodane przez Opublikowano 20/08/2015 11:50am

Wynajem hal namiotowych cieszy się niesłabnącą popularnością – jest to atrakcyjne cenowo i wygodne rozwiązanie. Jednak, aby uniknąć przykrych niespodzianek, należy wypożyczyć namiot od sprawdzonego dostawcy, gwarantującego terminowość i dostarczenie namiotu w doskonałym stanie.

100% sprawne i bezpieczne obiekty

Namioty udostępniane przez Elmark-Wynajem są w pełni bezpieczne i docierają do klientów bez jakichkolwiek wad. Dzięki temu wynajmujący mogą być pewni, że namiot będzie od ręki gotowy do użytkowania. Chcąc zapewnić jak najlepszą jakość, prowadzimy stały nadzór nad stanem technicznym obiektów.

Nie tylko wynajem namiotów

Elmark-Wynajem prowadzi kompleksowe usługi, obejmujące także doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Nasi pracownicy pomogą wynająć odpowiedni typ hali oraz przygotują atrakcyjną cenową ofertę wynajmu. Gwarantujemy dowóz i rozstawienie obiektu 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Świadczymy także usługi serwisowe, dostępne na terenie całego kraju. Ponaddwudziestoletnie doświadczenie na polskim rynku nauczyło nas, jak rozpoznawać potrzeby naszych klientów. Zachęcamy do wypożyczenia hali namiotowej od rzetelnego i solidnego dostawcy!

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.