Hala namiotowa na zimę? Sprawdź naszą ofertę!

Hala namiotowa na zimę? Sprawdź naszą ofertę!

Dodane przez Opublikowano 21/09/2015 3:30pm

Zbliżający się okres jesienno-zimowy to szczególny czas w przypadku hal namiotowych. Aby dobrze zadbać o swój magazyn, należy przestrzegać kilku zasad, które zapewnią nam taką samą jakość przechowywania jak w innych porach roku. Firma Elmark Wynajem wychodzi naprzeciw swoim klientom i oferuje takie rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Po pierwsze, decydując się na wynajem hali namiotowej należy zaplanować czas jej użytkowania. Jeśli namiot będzie wymagał całorocznego rozłożenia, najlepiej wybrać taki, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. W przypadku magazynowania w halach zimą, największym wyzwaniem jest śnieg, który może zalegać na namiocie.

Największa jakość i solidna konstrukcja dachu

Często stosowanym rozwiązaniem w halach namiotowych Elmark Wynajem jest specjalnie zaprojektowany kształt dachu, który jest nachylony pod kątem przynajmniej 25 stopni oraz ma kształt jak najbardziej obły. Dzięki temu śnieg zalegający na hali namiotowej będzie w sposób swobodny zsuwał się dachu. Nieopłacalnym zabiegiem jest wzmocnienie dachu dodatkową konstrukcją na czas zimy, ponieważ podniesie to znacznie koszty eksploatacji hali magazynowej. Ponadto takie wspomagające konstrukcje są przydatne tylko przez pewien czas użytkowania w roku, dlatego lepiej i korzystniej jest wybrać specjalną budowę dachu. Ważne, aby bezpieczeństwo hali magazynowej nie było zależne od mechanicznego usuwania śniegu, ponieważ może to przynieść niewymierne efekty.

Najlepsza oferta z Elmark Wynajem

Pamiętaj, jako klient firmy Elmark Wynajem zawsze masz możliwość skorzystania z:

  • profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru konkretnego modelu namiotu,
  • dodatkowych udogodnień, takich jak: wstawienie podłogi lub parkietu do swojej hali namitowej,
  • zamontowanie ogrzewania lub oświetlenia.


Dodatkowe Rozwiązania

Dobrym rozwiązaniem na czas zimy jest zastosowanie ogrzewania w namiotach halowych. Elmark Wynajem daje możliwość nie tylko dodatkowego ogrzewania wynajętych namiotów, ale również montażu podłogi, oświetlenia oraz sufitów podwieszanych zapobiegających skraplaniu się wilgoci na suficie hali. Zastosowanie ogrzewania zapewni większe odspojenie warstwy śniegu od plandeki dachu. W ten sposób obciążenie hali namiotowej będzie jeszcze mniejsze, a przechowywany towar bezpieczniejszy. Po drugie, zastosowanie instalacji grzewczej przeciwdziała nadmiernej wilgoci w środku namiotu. Dzięki temu zabezpieczamy swój towar i sprzęt przed zamoknięciem, które mogłoby doprowadzić do zniszczenia przechowywanych przedmiotów.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.