Hale przemysłowe - wynajem długo czy krótkoterminowy?

Hale przemysłowe - wynajem długo czy krótkoterminowy?

Dodane przez Opublikowano 23/10/2015 9:00am

Twoja firma potrzebuje dodatkowej przestrzeni pod produkcję? Skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej firmy Elmark Wynajem! Mamy 20letnie doświadczenie. Klientom oferujemy tylko sprawdzone, odpowiednio przygotowane konstrukcje. Zajmujemy się również serwisowaniem na terenie całej Polski. Skorzystaj z oferty krótko- i długoterminowego wynajmu hal przemysłowych w Elmark Wynajem.

Dwa systemy wynajmu

Wynajem krótkoterminowy to oferta skierowana do firm, które jednorazowo potrzebują dodatkowej przestrzeni pod produkcję. Zapewniamy bezpieczny i sprawny montaż na dowolnym rodzaju podłoża, nawet w 24 godziny. Wynajmij hale przemysłową w systemie długoterminowym i ciesz się rabatami zniżkowymi dla stałych klientów! Dostępne w Elmark Wynajem przemysłowe hale namiotowe mogą być użytkowane przez cały rok, dzięki aluminiowej konstrukcji i możliwości wzmocnienia ścian bocznych blachą trapezowa.

Korzystaj cały rok!

Całoroczne hale przemysłowe wymagają dogrzewania w czasie zimy. Elmark Wynajem przyjmuje zlecenia na montowanie systemu grzewczego i systemu oświetlenia, aby stworzyć dobre warunki do pracy. Dodatkowo, aby wydzielić przestrzeń produkcyjną od socjalnej, stosujemy systemy ścian działowych wewnątrz hali przemysłowej. W ofercie doposażenia znajdziesz:

  • podjazdy dla samochodów ciężarowych,
  • dodatkowe drzwi oraz okna.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.