Dlaczego warto wynająć hale pod ujeżdżalnie?

Dlaczego warto wynająć hale pod ujeżdżalnie?

Dodane przez Opublikowano 14/12/2015 12:00pm

Wynajem hali namiotowej pod ujeżdżalnie to niski koszt inwestycji oraz trwałe i bezpieczne zadaszenie. Firma Elmark Wynajem oferuje profesjonalne hale pod ujeżdżanie, które dzięki odpowiedniej konstrukcji, mogą być użytkowane przez cały rok. Hale namiotowe są wykonane z najwyżej jakości materiałów PCV i z powodzeniem mogą być stosowane jako ochrona przed deszczem, śniegiem oraz wiatrem.

W odpowiedzi na potrzeby klientów

Coraz więcej szkół jeździeckich decyduje się na wynajem namiotów halowych. Hale pod ujeżdżalnie mogą być wykorzystywane przez właścicieli stadniny koni. To idealne miejsce na zorganizowanie zawodów lub prowadzenie zajęć. Profesjonalne zadaszenie obiektu to schronienie dla zwierząt oraz komfort użytkowania dla amatorów jazdy konnej przez cały rok.

Firma Elmark Wynajem przygotowała ofertę hali pod ujeżdżalnie o różnej wielkości i wysokości. Dzięki temu, każde przedsiębiorstwo lub klient indywidualny może dopasować odpowiedni rozmiar obiektu do własnych potrzeb. Hala pod ujeżdżalnie to również niskie koszty inwestycji.

Proste warunki wynajmu i dodatkowe możliwości

Oferujemy system wynajęcia krótkoterminowy oraz długoterminowy, zawsze w korzystnej cenie. Firma Elmark Wynajem zapewnia profesjonalne doradztwo już na etapie wyboru obiektu.

Gwarantujemy bezpieczny i sprawnie przeprowadzony montaż. Oferta firmy to również elementy wyposażenia dodatkowego w korzystnej cenie. Na życzenie klienta, przeprowadzamy montaż:

  • dodatkowych wejść,
  • ścianek działowych.

Hala pod ujeżdżalnię na wynajem to atrakcyjna cena i najwyższa jakość. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Warto nam zaufać – mamy 20 lat doświadczenia na polskim rynku.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.