Całoroczna hala namiotowa – jak ją wykorzystać?

Całoroczna hala namiotowa – jak ją wykorzystać?

Dodane przez Opublikowano 04/01/2016 12:00pm

Całoroczne hale namiotowe zyskały na popularności, dzięki niskim kosztom inwestycji oraz szybkiej realizacji. Wynajem hali namiotowej to korzystna oferta dla każdego przedsiębiorstwa, które potrzebuje dodatkowej przestrzeni dla rozwoju biznesu. Jak wykorzystać hale namiotową? Poznaj najważniejsze korzyści!

Magazynowanie w namiotach – najważniejsze zalety

Hale namiotowe są najczęściej wykorzystywane jako magazyny do przechowywania towarów i narzędzi. Wysokiej jakości materiały PCV oraz odpowiednio przygotowana konstrukcja dachu sprawia, że hale namiotowe mogą być użytkowane na terenach z wyższą strefą śniegową. Dla wzmocnienia konstrukcji stosujemy izolującą blachę trapezową. Dzięki temu, narzędzia i materiały są przechowywane w odpowiednich warunkach, bez narażenia na nadmierne działanie wilgoci.

Hale eventowe w czasie zimy?

Hale dostępne w Elmark-Wynajem z powodzeniem mogą być wykorzystywane w czasie organizacji targów lub wystawy w plenerze. Oferta naszej firmy obejmuje również szeroki wybór elementów dodatkowego wyposażenia. Z powodzeniem przeprowadzamy montaż ogrzewania i systemu oświetlenia. Dodatkowym atutem doposażenia jest możliwość zamówienia sceny, mebli lub parkietu. Dzięki kompleksowej ofercie tworzymy przestrzeń, która pozwoli na stworzenie odpowiednich warunków dla organizatorów i uczestników.

Eksperci Elmark-Wynajem zapewniają:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru całorocznej hali namiotowej,
  • szybki montaż i kompleksowy serwis,
  • atrakcyjne ceny.

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.