Nowoczesne rozwiązania w produkcji hal namiotowych

Dodatkowa przestrzeń użytkowa dla firm

Wynajem hali jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw o różnym charakterze, potrzebujących dodatkowej przestrzeni użytkowej. Hale namiotowe to doskonała alternatywa dla budynków murowanych różnego typu. Nowoczesne rozwiązania stosowane podczas produkcji zapewniają bezpieczeństwo i funkcjonalne, wieloletnie użytkowanie, bez względu na przeznaczenie obiektu.

Przeznaczenie hal namiotowych

Dostosowanie hali namiotowej do przeznaczenia z Elmark-Wynajem jest bardzo proste. Oferowane przez wypożyczalnię obiekty doskonale sprawdzą się jako:

Maksymalne dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb pozwala na w pełni funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni hali namiotowej.

Obiekt dostosowany do potrzeb

Nowoczesne technologie wykorzystywane przy produkcji hal namiotowych pozwalają m.in. na wybór materiału poszycia ścian bocznych:

  • plandeka,
  • blacha trapezowa,
  • warstwowa płyta izolacyjna,

a także dodatkowych elementów w postaci:

  • drzwi i bram,
  • podłogi,
  • podjazdów

i wielu innych.

Bogaty wybór wyposażenia

Hale od Elmark-Wynajem to obiekty, które z łatwością dopasować można do charakteru firmy. Nowoczesna technologia umożliwia także przebudowę istniejącego już obiektu - dodanie modułów, rozdzielenie na kilka obiektów, wydłużenie, itd. W ofercie firmy znajdują się także opcjonalne warianty wyposażenia w postaci m.in.:

  • ogrzewania,
  • oświetlenia,
  • nagłośnienia,
  • mebli o różnym charakterze.

Tak bogata oferta możliwych wariantów gwarantuje maksymalne dopasowanie przestrzeni do charakteru prowadzonej działalności - magazynowania sprzętu, żywności, zaadaptowania przestrzeni jako obiektu przemysłowego czy sportowego.

Całoroczne hale namiotowe

Wykonane z najwyższych jakości materiałów hale namiotowe zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom niezależnie od pory roku. Nowoczesne obiekty oferowane przez Elmark-Wynajem doskonale sprawdzą się zarówno podczas upałów, deszczu, śniegu, jak i porywistego wiatru. Ze względu na najwyższą precyzję wykonania, zgodność z normami oraz jakość użytych w procesie produkcji materiałów, hale namiotowe zapewniają bezpieczeństwo ich użytkownikom w każdych warunkach atmosferycznych.

Skontaktuj się

Wysokiej jakości materiały gwarantują bezpieczeństwo

Wszystkie obiekty oferowane przez Elmark-Wynajem wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami (certyfikat EN ISO 3834-3) i charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Dobrze zabezpieczona konstrukcja jest odporna na korozję, a trwałe poszycie zapewnia bezpieczeństwo nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych. Hale namiotowe od Elmark-Wynajem posiadają również odpowiedni kąt nachylenia połaci dachu, siłę naciągu materiału oraz wysoką jakość użytego PVC, dzięki którym ryzyko zawalenia pod wpływem zalegającego śniegu nie istnieje.

Mobilność hal namiotowych

Nowoczesne hale charakteryzują się łatwością i szybkością montażu: nie mają fundamentów, więc można je zamontować niezależnie od rodzaju podłoża. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie również dla firm, które zmieniają lokalizację - ze względu na mobilny charakter hal namiotowych można je szybko przenieść w inne miejsce.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy