3 branże, które skorzystają na wynajmie hali namiotowej przemysłowej

Korzyści płynące z wynajmu hal

Hale namiotowe oferowane przez Elmark-Wynajem to bardzo korzystne rozwiązanie między innymi dla przedsiębiorców. Hale przemysłowe mają zastosowanie w wielu branżach. Można je wykorzystywać w logistyce czy branży targowej, a nawet rolnictwie. Nadają się zarówno do hodowli zwierząt, jak i stworzenia w nich centrum przeładunkowego lub magazynu. Największe zalety hal namiotowych przemysłowych to między innymi przystępna cena oraz możliwość przeniesienia w inne miejsce lub zmiana ich przeznaczenia.

W jakich branżach można zastosować hale namiotowe?

Hale namiotowe przemysłowe od Elmark-Wynajem są bardzo uniwersalne. Nadają się do zastosowania w takich branżach, jak na przykład:

  • logistyka,
  • branża targowa,
  • rolnictwo.

Hale w logistyce

Wynajem hali namiotowej przemysłowej to bardzo korzystne rozwiązanie w logistyce. Namiot halowy może pełnić funkcję między innymi:

  • magazynu,
  • centrum logistycznego.

Ekonomiczna alternatywna

Magazyn czy centrum logistyczne z hali to ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych obiektów. Dlaczego? Między innymi ze względu na niższe koszty budowy. Ważnym aspektem jest także możliwość przenoszenia hali namiotowej. Dzięki temu w przypadku na przykład zmiany siedziby firmy można w dość prosty sposób przenieść także magazyn czy centrum logistyczne. Hale przemysłowe od Elmark-Wynajem są lekkie, co pozwala na ich demontaż i ponowny montaż w innym miejscu.

Hale targowe

W ofercie Elmark-Wynajem znajdują się także niezawodne hale targowe. To idealna przestrzeń do zorganizowania takich wydarzeń, jak targi rolnicze czy wystawa psów.

Hale namiotowe przemysłowe od Elmark-Wynajem są bardzo wytrzymałe. Dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, imprezy targowe mogą być organizowane przez cały rok. Wystawcy nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo w czasie ulewy czy silnych wiatrów. Namioty na wynajem są bezpieczne w nawet najtrudniejszych warunkach pogodowych, także zimą. Dzięki temu targi można zorganizować w dowolnym terminie.

Skontaktuj się

Namioty halowe w rolnictwie

Konstrukcje halowe mają zastosowanie także w rolnictwie. Jak wykorzystać namiot halowy w gospodarstwie rolnym? Może on pełnić funkcję na przykład magazynu na maszyny rolnicze albo obiektu do hodowli zwierząt gospodarskich. Hale od Elmark-Wynajem to uniwersalne konstrukcje, z których można zrobić na przykład oborę, chlewnię czy kurnik.

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu dodatkowemu, zwierzęta hodowane w halach przemysłowych od Elmark-Wynajem będą miały zapewnione idealne warunki do rozwoju. Obiekty takie można doposażyć na przykład w ogrzewanie.

Namioty halowe dostępne są w różnych wymiarach, przez co można dostosować ich wielkość do ilości posiadanych zwierząt.

Konstrukcje dla każdej branży

Hale od Elmark-Wynajem sprawdzają się nie tylko w logistyce, rolnictwie czy branży targowej. Dzięki bogatemu wachlarzowi rodzajów i wymiarów, namioty halowe mają zastosowanie w wielu innych branżach i dziedzinach.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajie hal namiotowych.

Nasi partnerzy